Vistula zaprasza na Dni Otwarte!

Vistula zaprasza na Dni Otwarte!

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Vistula zaprasza na Dni Otwarte!

W poniedziałek, 26 lipca, rozpoczną się Dni Otwarte w Uczelniach Vistula. Wydarzenie, które zostanie przeprowadzone w formie online, potrwa do 31 lipca.

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula to szansa na bliższe poznanie Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Bez wychodzenia z domu uczestnicy wydarzenia będą mogli dokładnie zaznajomić się z ofertami dydaktycznymi, poznać programy kształcenia realizowane na poszczególnych kierunkach, porozmawiać o możliwościach zawodowych po ukończeniu nauki, jak również zadać pytanie wykładowcom uczelni.

Co warto podkreślić, na uczestników Dni Otwartych czekać będzie wyjątkowa promocja- 50% zniżki na pierwszy rok studiów.

Podczas spotkania kandydaci poznają również coraz bogatszą ofertę studiów online. Od dziesięciu lat Vistula prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, realizowane przy użyciu własnej platformy e- learningowej, gotowych materiałów multimedialnych, i prowadzone przez wysoce wykwalifikowaną kadrę.

Czego jeszcze dowiedzą się uczestnicy Dni Otwartych w Uczelniach Vistula? Będą mogli poznać wszystkie elementy, stojące za popularnością i wysokimi notowaniami uczelni, a zatem nowoczesną infrastrukturę, bogaty program stypendialny, unikatowy program mentoringu, czy program zdobywania prestiżowych certyfikatów.

Więcej informacji na temat Dni Otwartych w Uczelniach Vistula na stronie internetowej: vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty

 

Komentarze (0)