Dni Otwarte w Vistuli. Ostatnia szansa na ciekawe studia

Dni Otwarte w Vistuli. Ostatnia szansa na ciekawe studia

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Dni Otwarte w Vistuli. Ostatnia szansa na ciekawe studia

W poniedziałek, 20 września, rozpoczną się ostatnie w tym roku Dni Otwarte w Uczelniach Vistula. Wydarzenie potrwa kilka dni i zostanie przeprowadzone w trybie online.

Już za chwilę rozpocznie się nowy rok akademicki. Dla tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o wyborze studiów Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowały wydarzenie, podczas którego będzie można nie tylko poznać uczelnie i oferty edukacyjne, ale również dowiedzieć się, który kierunek najlepiej odpowiada naszym zainteresowaniom oraz w jaki sposób najefektywniej poprowadzić drogę kształcenia. Ponadto, na uczestników czekać będzie wyjątkowa promocja- 50% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

 

Ucz się praktycznie

Kandydaci na studia coraz częściej wybierają kierunki, które oferują pozyskanie wykształcenia mającego znaczenie na rynku pracy. Niestety, rynek bywa zmienny, specyficzny i oprócz szerokiej wiedzy i licznych umiejętności wymaga pewnego doświadczenia.

Studiując w Uczelniach Vistula można zdobyć jedno i drugie, na dodatek decydując się na dowolną formę nauki. W pogodzeniu zdobywania wiedzy z wypełnianiem obowiązków zawodowych pomogą profesjonalnie realizowane studia online, lecz również tradycyjne tryby kształcenia, czyli forma stacjonarna i niestacjonarna nie zamykają drzwi do rozwijania kompetencji zawodowych. Wystarczy tylko udać się do Działu Karier i Praktyk.

Czym zajmuje się Dział Karier i Praktyk? Dział Karier i Praktyk Uczelni Vistula dwa razy w roku organizuje targi pracy, umożliwiające nawiązywanie relacji z potencjalnymi pracodawcami, co owocuje ciekawymi ofertami pracy, staży, bądź praktyk. W ich trakcie można dokładnie zapoznać się z zasadami, jakimi kierują się współcześni pracodawcy przy poszukiwaniu nowych pracowników, jak również dowiedzieć się jakie wymagania należy spełniać, by znaleźć to, czego my poszukujemy na rynku.

 

Ucz się od najlepszych

Czy na studiach istotne jest to, jaką wiedzę zdobywamy? Oczywiście, że tak. Ale równie istotne jest, kto tę wiedzę przekazuje. Dlatego grono wykładowców Uczelni Vistula tworzą uznani i doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się ze studentami tym, co najcenniejsze.

Aby choć trochę przybliżyć sylwetki i osiągnięcia można wspomnieć o nowatorskich badaniach nad wykorzystaniem algorytmów komputerowych do rozpoznawania ludzkich opinii, które prowadzi prof. Krzysztof Rybiński, o opracowaniach autorstwa prof. Elżbiety Jędrych dotyczących pomiaru kapitału społecznego w przedsiębiorstwie, o badaniach dr. hab. Zbigniewa Zimnego nad bezpośrednimi inwestycjami zagranicznymi, o analizach na temat przywództwa w międzynarodowych organizacjach regionalnych autorstwa dr Anny Grzywacz, czy też pracach całego Instytutu Badań Azjatyckich kierowanego przez prof. Wojciecha Hübnera.

 

Poznaj Vistulę

Ostatnie w tym roku Dni Otwarte w Uczelniach Vistula rozpoczną się w poniedziałek, 20 września i potrwają do soboty, 25 września. Przez ten czas kandydaci na studia będą mogli dokładnie zaznajomić się z ofertą dydaktyczną, programami kształcenia, czy bogatym programem stypendialnym, jak również skorzystać z pięćdziesięcioprocentowej zniżki. Wszystko to za pośrednictwem Internetu.

Więcej szczegółów na stronie internetowej vistula.edu.pl

 

Komentarze (0)