Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłuża rekrutację!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłuża rekrutację!

Studia Poznań - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

Studia Poznań - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłuża rekrutację!

Do końca listopada potrwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Jeszcze przez ponad miesiąc można zapisywać się na dowolne kierunki studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych.

Zapisy na studia dotyczą kierunków oferowanych przez wszystkie wydziały uczelni, a zatem kandydaci mogą wybrać najlepsze dla siebie miejsce nauki. Główna siedziba WSB znajduje się w Poznaniu, ale oprócz stolicy Wielkopolski do wyboru kandydatów pozostają filie w: Gdańsku, Gliwicach, Giżycku, Bartoszycach, Jaworznie, Skoczowie, Jastrzębiu- Zdroju i Koszalinie.

 

Oferta kształcenia

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa realizuje kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych. W przestrzeni studiów pierwszego stopnia funkcjonują takie kierunki jak: Bezpieczeństwo morskie, Bezpieczeństwo narodowe, Bezpieczeństwo publiczne, Bezpieczeństwo zdrowotne, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Pedagogika, Psychologia oraz Zarządzanie.

Kierunki prowadzone na studiach drugiego stopnia są to: Psychologia, Bezpieczeństwo narodowe oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne. A jakie propozycje odnaleźć można w ofercie studiów podyplomowych? Katalog kierunków jest niezwykle szeroki, w którym widnieją między innymi: Edukacja dla bezpieczeństwa, Kryminalistyka i metody zwalczania przestępczości, Logopedia z komunikacją alternatywną, Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, Zarządzanie w instytucjach oświaty i kultury oraz Executive Master of Business Administration (MBA) – Menedżer Administracji Biznesowej.

 

Bony edukacyjne

Oprócz bogatej oferty kształcenia w zakresie bezpieczeństwa, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa oferuje nowym studentom specjalne bonifikaty, w postaci tzw. bonów edukacyjnych. Promocja skierowana jest do studentów rozpoczynających naukę w październiku 2021 roku, którzy poprzez polecenie uczelni przyczynią się do podjęcia przez nowego kandydata nauki w WSB. Dzięki bonifikacie można zyskać jednorazową zniżkę w opłatach za studia w wysokości 500 złotych.

Więcej szczegółów na temat rekrutacji oraz bonów edukacyjnych na stronie internetowej Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa – wsb.net.pl

 

Komentarze (0)