Praktyka i teoria biznesu. WSAiB w Gdyni zaprasza na konferencję

Praktyka i teoria biznesu. WSAiB w Gdyni zaprasza na konferencję

Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

27.01.2022

Praktyka i teoria biznesu. WSAiB w Gdyni zaprasza na konferencję

W piątek, 19 listopada, odbędzie się konferencja naukowa: „Praktyka i teoria biznesu. Aktualne wyzwania, trendy, zjawiska.” Wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu zostanie przeprowadzone w trybie hybrydowym.

Założeniem konferencji jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń przedstawicieli świata biznesu oraz omówienie aktualnych problemów dotyczących przedsiębiorczości, ekonomii, finansów czy logistyki. Uczestnicy skupią się między innymi na zagadnieniach bezpieczeństwa w biznesie, współpracy biznesu z nauką, przedsiębiorczości studenckiej, a także rozwiązań biznesowych stosowanych w covidowej i post- covidowej rzeczywistości.

Do kogo skierowane jest wydarzenie? Konferencja „Praktyka i teoria biznesu. Aktualne wyzwania, trendy, zjawiska” przeznaczona jest dla przedstawicieli szeroko pojmowanego biznesu, a zatem młodych przedsiębiorców, przedstawicieli szkół wyższych, studentów, przedstawicieli przedsiębiorstw, zrzeszeń przedsiębiorców oraz organizacji otoczenia biznesu i władz lokalnych.

Z racji przeprowadzania wydarzenia w modelu hybrydowym, obowiązują zapisy. Chęć do wzięcia udziału w konferencji można zgłosić za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu. Spotkanie stacjonarne odbędzie się w siedzibie uczelni przy ulicy Kieleckiej 7, natomiast udział zdalny możliwy będzie poprzez platformę Microsoft TEAMS.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.

 

Komentarze (0)