Dołącz do Akademii Wiedzy o Zdrowiu!

Dołącz do Akademii Wiedzy o Zdrowiu!

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

27.01.2022

Dołącz do Akademii Wiedzy o Zdrowiu!

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza do Akademii Wiedzy o Zdrowiu. To już druga edycja projektu skierowanego do uczniów szkół średnich z całej Polski.

Akademia Wiedzy o Zdrowiu to projekt edukacyjny skierowany do młodzieży, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekazywanie wiedzy z zakresu takich dziedzin jak: dietetyka, chemia, chemia żywności, chemia kosmetyczna, aktywność ruchowa, czy kosmetologia. Program złożony jest z warsztatów, pracowni i laboratoriów, prowadzonych przez kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia oraz licznych partnerów uczelni.

Zajęcia realizowane są w formie stacjonarnej oraz w formie online. Uczestnicy oprócz szczegółowej wiedzy mogą uzyskać specjalne certyfikaty, jak również wziąć udział w quizach, wyzwaniach i konkursach z nagrodami, ufundowanymi przez partnerów.

Na zajęcia w ramach Akademii Wiedzy o Zdrowiu mogą zapisywać się wszyscy uczniowie szkół średnich, jak również do uczestnictwa w projekcie może zostać zgłoszona grupa uczniów, prowadzona przez nauczyciela bądź koordynatora. Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową oraz adres mailowy: edukacja@wsiiz.pl Tegoroczna edycja potrwa do 30 kwietnia przyszłego roku.

Więcej szczegółów na temat Akademii Wiedzy o Zdrowiu na stronie internetowej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

 

Komentarze (0)