Fashion Future 2022. VIAMODA ogłasza konkurs

Fashion Future 2022. VIAMODA ogłasza konkurs

Studia Warszawa - VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

10.02.2022

Fashion Future 2022. VIAMODA ogłasza konkurs

Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie ogłasza kolejną edycję konkursu Fashion Future. Główną nagrodą jest stypendium edukacyjne w wysokości 50 tysięcy złotych.

Konkurs Fashion Future skierowany jest do uczniów klas maturalnych szkół średnich, którzy marzą o profesjonalnej karierze w świecie mody. Tegoroczna edycja, której tematem przewodnim jest „Upcycled Fashion Challenge”, realizowana jest w trzech obszarach: Projektowanie ubioru- skierowany do przyszłych projektantów, Stylizacja i multimedia- dla przyszłych stylistów, fotografów i realizatorów form video, Komunikacja marki- dla przyszłych specjalistów zarządzania marką i wizerunkiem.

Konkurs składa się z czterech etapów. Pierwszy, w zależności od wybranego obszaru, polega między innymi na zaprojektowaniu ubiorów całych sylwetek, wykonaniu fotografii stylizacji, czy opracowaniu strategii nowej bądź istniejącej już na rynku marki. Kolejne etapy, do których zapraszani są wyłonieni uczestnicy, to między innymi jednodniowe seminarium, mające na celu pomoc w przygotowaniu finałowego projektu.

Nagrodą w konkursie Fashion Future 2022 jest stypendium edukacyjne w wysokości 50 tysięcy złotych, przeznaczone na kształcenie na studiach licencjackich w VIAMODA oraz wyróżnienia w postaci uczestnictwa w warsztatach doszkalających i nagrody partnera- LPP SA. Termin nadsyłania konkursowych prac upływa 25 lutego 2022 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej uczelni viamoda.edu.pl

 

Komentarze (0)