Grafika studia w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi – rekrutacja 2022/2023

Grafika studia w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi – rekrutacja 2022/2023

Studia Łódź - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

24.02.2022

Grafika studia w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi – rekrutacja 2022/2023

Grafika to kierunek studiów, który rozwija u studentów ich talent artystyczny i pozwala na poznanie różnych specjalistycznych programów graficznych, które używane są w codziennej pracy przez profesjonalnych grafików.

Studia na kierunku grafika w SAN ŁÓDŹ
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Program studiów i przedmioty

W trakcie studiów artystycznych studenci poznają różne techniki malarstwa, rysunku oraz projektowania, które potrafi wykorzystać w projektach graficznych. Studenci dodatkowo poznają zagadnienia z zakresu animacji, reklamy oraz historii sztuki.  

W programie studiów na kierunku grafika znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 • Pracownia malarstwa
 • Pracownia rysunku
 • Pracownia grafiki warsztatowej
 • Pracownia grafiki projektowej
 • Pracownia fotografii
 • Wprowadzenie do multimediów
 • Pracownia kompozycji
 • Historia sztuki
 • Historia grafiki

Studenci na kierunku studiów Grafika w Łodzi rozwijają się w zakresie wielu różnych dziedzin artystycznych. Aplikując na Grafikę, studenci mogą wybierać między dwoma profilami oraz specjalnościami, które przygotowują ich w zakresie m.in. technik animacji, perspektywy, teorii barw, IT, a także komunikacji wizualnej.

Studia artystyczne na kierunku Grafika przygotowują studentów do przyszłej pracy zawodowej m.in. poprzez praktyki, które pozwalają studentom nabyć doświadczenia zawodowego.

 

Sprawdź także:

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi kierunki studiów

Łódź kierunki studiów

 

Przykładowe specjalności

Grafika projektowa i multimedia – Absolwenci są świetnie przygotowani w zakresie projektowania oraz są specjalistami w zakresie tworzenia grafik wykorzystywanych do komunikacji wizualnej oraz reklam.

Grafika komputerowa – projektowanie gier i efektów specjalnych – Absolwenci specjalności mają niezbędną wiedzę do tworzenia animacji, grafik 3D czy zaawansowanych grafik multimedialnych. Posiadają oni również umiejętności z zakresu VFX.

 

Praca po studiach

Studia w Łodzi na kierunku Grafika przygotowują specjalistów z zakresu tworzenia projektów graficznych różnymi technikami, gier, a także efektów specjalnych, dzięki czemu absolwenci nie mają problemu z odnalezieniem się na rynku pracy.  

Absolwenci grafiki mogą szukać zatrudnienia m.in. w:

 • firmach informatycznych
 • agencjach reklamowych i interaktywnych - w charakterze projektanta grafiki
 • działach marketingu i promocji
 • wydawnictwach

 

Zasady rekrutacji

Rekrutacja na kierunek studiów Grafika w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi opiera się na kolejności zgłoszeń. By przystąpić do rekrutacji w pierwszej kolejności, należy zarejestrować się na stronie uczelni jako kandydat, a następnie uiścić opłatę rekrutacyjną. Ostatnim etapem jest dostarczenie niezbędnych dokumentów takich jak np. świadectwo maturalne.

Informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

 

Studia w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi to prywatna szkoła wyższa, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród maturzystów, dzięki oferowanym wielu popularnym kierunkom studiów wraz ze specjalnościami. Studenci w ramach studiów rozwijają swoje umiejętności praktyczne oraz zdobywają cenne doświadczenie zawodowe i praktyczne, dzięki czemu łatwiej jest im odnaleźć się na rynku pracy.

Komentarze (0)