Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Grupa kierunku

Studia i kierunki

Filtrowanie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie ×

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

Kierunki studiów - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie: znaleziono ×

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów

Kierunki studiów podyplomowych - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie: znaleziono ×

Grupa kierunku

Specjalności / ścieżki kształcenia - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie: znaleziono ×

Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filmy ×

Zadaj pytanie×

FAQ - najczęściej zadawane pytania:

Czy jest wiek, który ogranicza możliwość podjęcia studiów w systemie stacjonarnym?+

Studia możesz podjąć w każdym wieku. Jest tylko ograniczenie formalne – musisz spełni warunki rekrutacji.

Jakie dokumenty należy dostarczyć po zakwalifikowaniu się na studia stacjonarne I stopnia?+

Należy dostarczyć wypełniony formularz aplikacyjny wydrukowany z systemu rekrutacyjnego (dream apply), skany dokumentów, oryginał świadectwa dojrzałości, dowód osobisty, 1 fotografię (35 x 45 mm – dowodowe lub paszportowe) oraz potwierdzenie wymaganych opłat.

W jaki sposób i gdzie mogę dostarczyć dokumenty na Uczelnię?+

Jeśli aplikujesz na studia I stopnia, wstępnie dołącz w systemie rekrutacyjnym skan świadectwa dojrzałości i skan zdjęcia.
Jeśli starasz się o przyjęcie na studia II stopnia, dołącz skan dyplomu I stopnia i suplement do niego. Kiedy uzyskasz z uczelni pozytywną odpowiedź, zgłoś się z oryginałami dokumentów do Biura Rekrutacji (pok. 28 na parterze), gdzie będą one sprawdzone, a ty zostaniesz zapisany na studia. 

Czy dokumenty muszę składać osobiście?+

Dokumenty należy składać osobiście. Może je również złożyć osoba przez ciebie upoważniona, która powinna przedstawi w Biurze Rekrutacji pisemne upoważnienie do złożenia i podpisania dokumentów w twoim imieniu.

Jakie dokumenty muszą być poświadczone notarialnie?+

Notarialnie poświadczone powinny być wszystkie dokumenty wymagające tłumaczenia na język polski lub angielski: dyplom, transkrypcja ocen oraz inne, które są niezbędne w procesie rekrutacji. 

Czy dokumenty mogą zostać złożone w imieniu kandydata przez upoważnioną osobę?+

Dokumenty należy składać osobiście. Może je również złożyć osoba upoważniona, która powinna przedstawić w Biurze Rekrutacji pisemne upoważnienie do złożenia i podpisania dokumentów w twoim imieniu.

Czy kandydaci, którzy znajdują się na liście rezerwowej, też muszą składać dokumenty?+

W uczelni nie funkcjonuje lista rezerwowa.

Czy wyniki matur należy wpisywać samodzielnie?+

W systemie rekrutacyjnym należy wpisać wyłącznie wynik egzaminu maturalnego z języka obcego. Pozwala to uczelni przypisać cię do grupy językowej o odpowiednim poziomie.

Czy w procedurze rekrutacyjnej brana jest pod uwagę część ustna egzaminu maturalnego?+

Dotyczy to wyłącznie wyniku egzaminu z języka obcego.

Jak wygląda procedura przyjęć dla kandydatów będących laureatami bądź finalistami olimpiad przedmiotowych?+

Procedura jest taka sama, jak dla innych kandydatów, nie ma specjalnych preferencji.

Na jakiej zasadzie ustalane są progi punktowe dla poszczególnych kierunków?+

W uczelni nie ma żadnych progów punktowych.

W jaki sposób zostanę poinformowany o zakwalifikowaniu do przyjęcia / przyjęciu na studia?+

Po wypełnieniu aplikacji na stronie rekrutacyjnej i załączeniu skanów niezbędnych dokumentów otrzymasz zwrotny e-mail z decyzją o warunkowym przyjęciu na studia. Oznacza to, że powinieneś zgłosić się z oryginałami dokumentów do Biura Rekrutacji i oficjalnie zapisać się na studia.

Czy w dostaniu się na studia ma znaczenie kolejność zgłoszeń?+

W uczelni nie ma limitu miejsc. W przypadku dużej liczby kandydatów na dany kierunek uczelnia tworzy kolejne grupy zajęciowe.

Czy zakwalifikowany do przyjęcia oznacza przyjęty na studia?+

Tak, to znaczy, że spełniasz wymogi rekrutacyjne i ostatnim krokiem, jaki powinieneś podjąć, jest złożenie dokumentów w Biurze Rekrutacji.

Czy pełna rejestracja elektroniczna wraz z uiszczoną opłatą rekrutacyjną daje podstawę do rozpatrywania wniosku o przyjęcie na studia?+

Tak, pełna rejestracja elektroniczna wraz z uiszczoną opłatą rekrutacyjną dają taką podstawę.

W jaki sposób można dokonać opłaty rekrutacyjnej?+

Otrzymasz pocztą elektroniczną informację o numerze rachunku uczelni, na który należy dokonać płatności.

Co wpisać w tytule przelewu?+

W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko, numer PESEL i kierunek studiów. Opłatę rekrutacyjną możesz wnieść przed złożeniem dokumentów w Biurze Rekrutacji.

W jakim terminie należy dokonać opłaty rekrutacyjnej?+

Opłatę rekrutacyjną możesz wnieść przed złożeniem dokumentów w Biurze Rekrutacji lub w dniu składania dokumentów w uczelni.

Co się stanie, jeśli nie wniosę opłaty rekrutacyjnej w wymaganym terminie (nie będzie ona zaksięgowana w wymaganym terminie)?+

Bez potwierdzenia opłaty rekrutacyjnej twoje dokumenty nie zostaną przyjęte.

Czy przelew muszę zrobić z mojego konta, czy może go zrobić za mnie np. mama?+

Nie ma znaczenia, kto robi przelew. Ważne, żeby w tytule przelewu wpisać, kto jest płatnikiem – twoje imię i nazwisko, numer PESEL i kierunek.

Jakie przedmioty brane są pod uwagę w procesie kwalifikacyjnym?+

Nie ma znaczenia, jakie przedmioty zdawałeś na maturze.  Musisz mieć tylko świadectwo dojrzałości. Wyjątek stanowi kierunek Filologia – w tym przypadku musisz mieć zdaną rozszerzoną maturę z języka angielskiego lub certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

O przyjęcie na ile kierunków studiów mogę się ubiegać?+

Możesz aplikować na wszystkie kierunki. Ostateczną decyzję podejmiesz w trakcie rekrutacji na miejscu, w uczelni.

W jaki sposób dokonywana jest procedura przeniesienia?+

Procedura przeniesienia jest dokładnie opisana na stronie uczelni, zobacz w zakładce - Pytania i odpowiedzi: https://www.vistula.edu.pl/pytania-i-odpowiedzi/

Do kiedy i w jakim formacie muszę zamieścić zdjęcie elektroniczne w formularzu rejestracyjnym?+

Wymagane jest zdjęcie dowodowe lub paszportowe. Jego skan powinieneś zamieścić w elektronicznej aplikacji. Zdjęcie powinno być zapisane w formacie jpg. 

Wasze pytania:

Nikt jeszcze nie zadał pytania tej uczelni.

  • Uczelnia Vistula - kierunki studiów

  • Studia podyplomowe

  • O uczelni

  • Biuro karier

  • Stypendia

  • Koła i organizacje

  • Program mentorski

  • studia online

  • Rekrutacja 2024/2025

  • Grupa kierunku

  • Grupa kierunku - podyplomowe

  • Poziom studiów

  • Forma studiów

Uczelnia Vistula - kierunki studiów

Opinie (17)

Paulina Ocena odpowiedz

Dzień dobry, do kiedy można składać oryginały dokumentów po otrzymaniu wiadomości o warunkowym przyjęciu na studia?

Leszek Ocena odpowiedz

Dzień dobry, czy jeśli rozpocznie się studia w formie online to jest później możliwość przeniesienia się na formę stacjonarną? Np. na drugim bądź trzecim roku?

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witam! Uczelnie Vistula ponownie otwierają Biuro Rekrutacji. Od 27 maja bieżącego roku możecie zapisać się na Wasze wymarzone studia. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studiowania na naszej uczelni - jestem tu dla Was. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Apa! Dla chcącego nic trudnego :) Zajęcia online są prowadzone w taki sposób, aby nasi studenci przyswoili jak najwięcej niezbędnej wiedzy. Jedyną różnicą jest tylko organizacja czasu jaki poświęcasz na naukę. To Ty decydujesz. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

apa Ocena odpowiedz

@Adam, nie obawiasz się trudności związanych ze studiowaniem online na takim akurat kierunku jak rachunkowość? Jestem zainteresowana kierunkiem Ekonomii ale obawia się ,że zajęcia online mogą być cieżkie

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Adam! Oczywiście student ma prawo do zmiany formy studiów, jednak potrzebna jest do tego zgoda dziekana. Wymaga to pisemnego wniosku złożonego do dziekana nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem roku akademickiego, a w szczególnych przypadkach semestru. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Adam Ocena odpowiedz

Czy można dokonać zmiany sposobu studiowania z dziennego na online w przypadku rachunkowości jeżeli już dokonałem zapisu na tryb dzienny?

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Patryk! Studia w trybie online są realizowane zarówno na studiach I stopnia jak i studiach II stopnia. Jeśli chodzi o studia I stopnia dostępne są takie kierunki jak Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie, natomiast przy II stopniu do wyboru są dwa kierunki: Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie. Czy jesteś zainteresowany którymś z tych kierunków? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Patryk! Na przedmiot w ramach Studiów Online składają się sesje z materiałami do samokształcenia, opracowywane przez Dział E-learningu na podstawie materiałów dostarczonych przez wykładowcę, seminaria w formie sesji online, czyli spotkań ?na żywo? z wykładowcą w wirtualnej klasie oraz zajęcia na terenie uczelni, odbywające się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych zjazdów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

patryk Ocena odpowiedz

@DoradcaOnlineVistula jak wyglądają zajęcia na studiach online? @DoradcaOnlineVistula jakie kierunki są dostępne w trybie online? Wszystkie?

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Opal! Studia Online są nowoczesną formą studiów realizowaną z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula. Doskonale przygotowują do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedlają jej charakter. Czy jesteś zainteresowany takim trybem studiowania? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Opal! Jednym z kluczowych zadań Biura Karier jest udzielenie studentom pomocy w rozpoczęciu kariery zawodowej. W każdym miesiącu mamy kilkadziesiąt nowych ofert pracy, staży i praktyk. Są one zamieszczane na stronie internetowej i wywieszane na tablicy ogłoszeń obok Biura. Można je również przejrzeć w Biurze, a przy okazji porozmawiać z doradcą. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

opal Ocena odpowiedz

@doradca czy w jakiś sposób pomagacie swoim absolwentom jeżeli mają problem ze znalezieniem pracy? @krasnal na ich uczelni można nawet studiować online. Jestem zaskoczony, coś nowego.

krasnal Ocena odpowiedz

Mówimy tutaj o studiach stacjonarnych czy zaocznych w tych statystykach jak chodzi o prace? To może zadam pytanie inaczej... jakie kierunki cieszą się największym obłożeniem?

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Krasnal! Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Naszą uczelnię wyróżnia fakt, że prowadzimy głównie kierunki praktyczne, a nasi wykładowcy to niezwykli eksperci i praktycy w swoich dziedzinach. Pracę ma aż 80% studentów ostatniego roku, a aż 90% absolwentów znajduje pracę w ciągu 3 miesięcy. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

krasnal Ocena odpowiedz

Pani doradco, który kierunek Pani zdaniem jest najbardziej "przyszłościowy" z waszej oferty? Ale tak szczerze i życiowo, bo wiadomo , że prawnik po aplikacji i lekarz specjalista zarabiają krocie ale jakoś po 50siątce...

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witam! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online Akademia Finansów i Biznesu Vistula https://www.vistula.edu.pl/