Polecane dla Ciebie

Typ kierunku
Tryb kierunku
Czas trwania
Grupa kierunku

Studia i kierunki

Filtrowanie

Być może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania

Kierunki studiów - Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie: znaleziono ×

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów

Kierunki studiów podyplomowych - Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie: znaleziono ×

Grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

INFORMACJE PRAKTYCZNE O UCZELNI

Zadaj pytanie×

Wasze pytania:

Nikt jeszcze nie zadał pytania tej uczelni.

Opinie (9)

Malina Ocena odpowiedz

Zanim podjęłam decyzję o studiach na AWP j na kierunku ekonomia, spędziłam sporo czasu czytając opinie o niej. Nie były one przesadzone w pozytywnym znaczeniu tego słowa i sama widzę, że uczelnia jest przyjazna studentom. Pozwala łączyć prace ze studiami oraz czesne nie jest wygórowane. Jestem bardzo zadowolona.

Jarek S Ocena odpowiedz

Turystyka i rekreacja wydają się dość przereklamowanym kierunkiem, ale w AWP wcale takie nie jest i widzę w tym wielki potencjał na przyszłość a studia na AWP bardzo dobrze przygotowują do tego.

Mateusz Ocena odpowiedz

AWP to uczelnia, na której studiuję turystykę i rekreację i którą mogę polecać z całego serca. Od samego początku studiów jestem mile zaskoczony umiejętnością przekazywania wiedzy przez kadrę prowadzącą zajęcia.

Ania Ocena odpowiedz

Zawsze interesowało mnie filologia angielska i z uwagi na bliskość dojazdu do AWP oraz to, że studiują tam moi znajomi, zdecydowałam się na studia tam. Mogę je pochwalić i zachęcam innych.

Andrzej Ocena odpowiedz

Ekonomia to kierunek, który interesował mnie od jakiegoś czasu. W końcu wybrałem AWP, z czego się cieszę. Dobrzy wykładowcy oraz ciekawe zajęcia i ćwiczenia prowadzone w interesujący sposób, to główne atuty tego kierunku. Możliwość poprawek egzaminów do uzgodnienia z wykładowcami. Również przyjazne panie w dziekanacie są na plus i pomagają w rozwiazywaniu problemów. Polecam z całego serca.

Agnes Ocena odpowiedz

Dość dużo czasu zajął mi wybór uczelni po maturze. W końcu zdecydowałam się na AWP i nie żałuję. Uczelnia jest przyjazna studentom, mogę łączyć pracę ze studiami oraz czesne nie jest wygórowane. Jestem bardzo zadowolona.

Jerry Ocena odpowiedz

AWP to uczelnia, którą mogę polecić osobom, które chcą zająć się tłumaczeniami! Studiuję filologię angielską z lingwistyką stosowaną. Już teraz widzę, że nabyta wiedza pozwoli mi zdobyć przewagę nad konkurencją.

Karola Ocena odpowiedz

Sporo się zastanawiałam zanim zdecydowałam się na studia w Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie. Uczelnia jest przyjazna studentom oraz czesne jest w dobrej kwocie. Jestem bardzo zadowolona.

Krystian Ocena odpowiedz

Studiuję na kierunku turystyka i rekreacja. Polecam wszystkim, którzy są zainteresowani podróżami i poznawaniem świata.