Politechnika Łódzka kierunki studiów

Politechnika Łódzka kierunki studiów

Politechnika Łódzka

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na PŁ i sprawdź gdzie możesz studiować 

Politechnika Łódzka kierunki studiów 2021

Kierunki studiów w Politechnice Łódzkiej to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnymSpecyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Politechnika Łódzka to 4. uczelnia techniczna w Polsce według rankingów "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw". Bogata oferta edukacyjna i różnorodność kierunków studiów gwarantuje zdobycie kompetencji zawodowych, poszukiwanych przez pracodawców, renomowanych firm polskich i międzynarodowych.

Politechnika Łódzka to dobre miejsce dla osób planujących rozwój osobisty, lubiących wyzwania i pracę w międzynardowym środowisku. W rekrutacji na rok akademicki 2021 uczelnia oferuje kilkadziesiąt kierunków studiów na Wydziałach oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE).

Politechnika Łódzka - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Politechnika Łódzka studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Politechnika Łódzka popularne kierunki

Komentarze (0)