SAN kierunki studiów 2024/2025

SAN kierunki studiów 2024/2025

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie

kierunki studiów

Odkryj kierunki na SAN i sprawdź gdzie możesz studiować 

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie - kierunki studiów 2024

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie prezentując swoją ofertę kierunków studiów jasno podkreśla, że podczas procesu edukacji największy nacisk jest położony na praktyczny aspekt wykształcenia prowadzący do uzyskania konkretnych umiejętności do wykonywania danego zawodu. Krakowski SAN z dumą chwali się znamienitą kadrą wykładowców, którzy na co dzień współpracują w obszarze zawodowym z wieloma firmami i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem ze studentami. Uczelnia posiadając wielu partnerów biznesowych pomaga swoim studentom w starcie na rynku pracy poprzez organizację staży zawodowych mających na celu maksymalnie przybliżyć specyfikę zawodu w danej branży.

Decydując się na wybrany kierunek studiów można liczyć na otwartość i wsparcie uczelni przy realizacji swoich wizji i planów na przyszłość dzięki Inkubatorowi Przedsiębiorczości. Studia to nie tylko czas na naukę w murach uczelni ale również na rozwój podczas wyjazdów zagranicznych na praktyki, konferencje czy sympozja, a jak powszechnie wiadomo podróże kształcą i poszerzają horyzonty. Międzynarodowość i mobilność podczas studiowania na SAN są znakiem rozpoznawczym na tle uczelni wyższych. Do tego należy wspomnieć o możliwości skorzystania  tutoringu, czyli pracy indywidualnej studenta z osobą, która wspiera go podczas pracy w osiągnięciu obranego celu. 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie - studia 2024

Kierunki studiów - Społeczna Akademia Nauk w Krakowie: znaleziono 1

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
  Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
  Zarządzanie

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Grupa kierunku

  Społeczna Akademia Nauk w Krakowie popularne kierunki

  Społeczna Akademia Nauk w Krakowie - kierunki studiów

  Grupa kierunków
  Poziom studiów
  Wydział

  Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

  Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Społeczna Akademia Nauk w Krakowie

  Komentarze (0)