Computer Science WSH Wrocław

Computer Engineering - Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu to niepubliczna uczelnia o biznesowym profilu. W ofercie edukacyjnej kandydaci odnajdą kierunki kształcenia, realizowane w języku angielskim, a jednym z nich jest Computer Science, prowadzony na studiach pierwszego stopnia.

Kierunek Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to program nauczania opracowany we współpracy z ekspertami i przedsiębiorcami tak, aby zgodny był z najnowszymi trendami rozwoju gospodarki. Studenci uczą się programowania, tworzenia gier komputerowych, projektowania i wdrażania aplikacji mobilnych, zarządzania bazami danych.

Studia na kierunku Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu dzielą się na następujące specjalności: Internet and Multimedia Technologies, The Security of Information Networks, czyli Technologie internetowe i multimedialne i Bezpieczeństwo sieci informatycznych. W ramach specjalności studenci zaznajamiają się z technologiami mobilnymi, tworzą aplikacje bazodanowe, programują gry mobilne, a także poznają technologie sieci bezprzewodowych, nowoczesne sieci komputerowe i uczą się projektować sieci LAN i WAN. Program nauczania składa się z takich przedmiotów jak: inżynieria oprogramowania, sieci komputerowe, zarządzanie projektami, grafika komputerowa, usługi webowe, przetwarzanie sygnałów, systemy wbudowane, architektura komputerów. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci kierunku Computer Science w WSH będą mogli wykorzystać jako administratorzy sieci informatycznych, graficy komputerowi, programiści, projektanci serwisów multimedialnych.

Jakie ma Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu opinie? Tomek, student Computer Engineering mówi:

„Język angielski to język ojczysty informatyków. Dlatego, wybrałem studia po angielsku. Nauka w Wyższej Szkole Handlowej daje przewagę, a umiejętności tutaj zdobyte to paszport do kariery międzynarodowej.”

 

Wiedza, którą zdobędziesz studiując kierunek Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu:

Absolwent kierunku Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu posiada wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • działania współczesnych systemów komputerowych,
 • programowania komputerów,
 • analizy złożoności algorytmów,
 • projektowania, implementacji i testowania programów obiektowych,
 • projektowania oprogramowania zgodnie z metodyką strukturalną lub obiektową.

 

Praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Computer Engineering:

Absolwent kierunku Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu znajdzie zatrudnienie jako:

 • administrator sieci informatycznych,
 • grafik komputerowy,
 • programista,
 • projektant serwisów multimedialnych,
 • projektant gier komputerowych,
 • pracownik działów do spraw bezpieczeństwa informatycznego.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze:

W procesie rekrutacji na kierunek Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu nie obowiązują zasady punktacji. Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie wymaganych dokumentów.

*wymagania rekrutacyjne czasem się zmieniają, dokładne informacje znajdziesz tutaj

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia informatyczne wybrać

Studia na kierunku Computer Engineering - wszystko co musisz wiedzieć

Studia informatyczne we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu kierunki

Jakie są kierunki informatyczne we Wrocławiu

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)