Zarządzanie i inżynieria produkcji

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Zarządzanie i inżynieria produkcji - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie to wyraźny punkt na edukacyjnej mapie naszego kraju. W gronie oferowanych kierunków kandydaci odnajdą Zarządzanie i inżynierię produkcji, prowadzone na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

Założeniem kształcenia jest zdobycie wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, połączonej z umiejętnościami menadżerskimi. Studenci uczą się projektowania nowych i nadzorowania istniejących procesów i systemów produkcyjnych i eksploatacyjnych, nadzorowania obiektów i systemów zarządzania, doboru i szkolenia personelu, czy zarządzania kosztami i kapitałem.

Program nauczania zawiera takie przedmioty jak: podstawy marketingu, ekologia, zarządzanie środowiskiem, prawo gospodarcze, zarządzanie projektem, zarządzanie wiedzą, prognozowanie i symulacja, projektowanie realizacyjne, zintegrowane systemy zarządzania, analiza rynku. A co po studiach? Absolwenci Zarządzania i inżynierii produkcji w WSEiZ znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowych, centrach logistycznych, firmach doradczych, firmach audytorskich.

Podjęcie decyzji związanych ze studiowaniem bywa twardym orzechem do zgryzienia. Jak ułatwić życie kandydatom? Jeśli wybraliśmy kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji, warto zapytać: Jakie ma Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie opinie? Maciek, student Zarządzania i inżynierii produkcji mówi:

„Studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania to zdecydowanie powód do dumy, chociażby z tego faktu, że studenci otrzymują możliwość kontaktu, rozmowy, zdobywania wiedzy od doświadczonych praktyków, będących specjalistami w swoich dziedzinach.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Zarządzanie i inżynierię produkcji:

Absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • matematycznego opisu zjawisk fizycznych i zagadnień technicznych,
 • prawa gospodarczego,
 • marketingowego planowania i realizacji przedsięwzięć,
 • zarządzania procesem produkcyjnym,
 • zarządzania jakością i bezpieczeństwem,
 • projektowania systemów logistycznych,
 • uwzględniania aspektów ekologicznych i ochrony środowiska przyrodniczego przy podejmowaniu decyzji i aktywności technologicznej,
 • stosowania zasad z zakresu finansów i rachunkowości do prawidłowego funkcjonowania jednostek gospodarczych.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji:

Absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie może znaleźć zatrudnienie w:

 • przedsiębiorstwach produkcyjnych,
 • przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowych,
 • centrach logistycznych,
 • firmach doradczych,
 • firmach audytorskich.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze:

Rekrutacja na kierunek Zarządzanie i inżynierię produkcji w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie zakłada przyjęcie na podstawie złożonych dokumentów do wyczerpania limitów miejsc.

*Dokładne informacje na temat wymagań rekrutacyjnych znajdziesz tutaj.Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzanie wybrać

Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji - wszystko co musisz wiedzieć

Studia zarządzanie w Warszawie

WSEiZ kierunki

Jakie są kierunki zarządzanie w Warszawie

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)