Computer Science WWSIS

Computer Science - Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont”

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont” to istotny punkt na edukacyjnej mapie Dolnego Śląskiego. W ofercie dydaktycznej kandydaci odnajdą kierunek realizowany w języku angielskim, czyli Computer Science, prowadzony na studiach pierwszego stopnia.

Kierunek Computer Science we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej realizowany jest na Wydziale Informatyki. Celem kształcenia jest zdobycie zasadniczych kompetencji umożliwiających podjęcie efektywnej pracy w obszarze informatyki, a także przygotowanie do rozpoczęcia studiów drugiego stopnia na kierunku Informatyka.

Studia na kierunku Computer Science we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej dzielą się na następujące specjalności: Programming, Computer Network Administrator, Computer Graphics. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Computer Science będą mogli wykorzystać jako projektanci i twórcy oprogramowania, administratorzy systemów informatycznych, graficy komputerowi, specjaliści ds. multimediów.

Kandydaci na studia, zanim wybiorą najlepszą dla siebie uczelnię, zadają wiele pytań mających dać im najjaśniejszą odpowiedź o tym, co znajdą w przyszłej szkole wyższej. Warto więc zapytać: Jakie ma Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont” opinie? Kuba, student Computer Science mówi:

„Wybrałem kierunek Computer Science na WWSIS dlatego, aby znaleźć się w międzynarodowym środowisku i od już studiów przygotowywać się do pracy w takim środowisku. To najlepsza droga. Polecam każdemu.”

Wiedza, którą zdobędziesz studiując Computer Science we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej „Horyzont”:

Absolwent kierunku Computer Science we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej „Horyzont” posiada wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • integrowania grafiki, tekstu, dźwięku, animacji oraz sekwencji wideo przy tworzeniu prezentacji multimedialnych,
  • programowania w C++,
  • wykorzystywania techniki komputerowej oraz metod matematycznych i statystycznych,
  • tworzenia aplikacji sieciowych,
  • projektowania i tworzenia baz danych.

Praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Computer Science:

Absolwent kierunku Computer Science we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej „Horyzont” znajdzie zatrudnienie jako:

  • projektanci i twórcy oprogramowania,
  • kierownicy zespołów programistycznych,
  • administratorzy systemów informatycznych,
  • graficy komputerowi,
  • specjaliści ds. multimediów.

Jakie przedmioty zdawać na maturze:

W procesie rekrutacji na kierunek Computer Science we Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej nie obowiązują przedmioty kwalifikacyjne.

*wymagania rekrutacyjne czasem się zmieniają, dokładne informacje znajdziesz tutaj

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia informatyczne wybrać

Studia na kierunku Computer Science - wszystko co musisz wiedzieć

Studia informatyczne we Wrocławiu

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont" kierunki

Jakie są kierunki informatyczne we Wrocławiu

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)