Społeczna Akademia Nauk w Kielcach - kierunki studiów

Społeczna Akademia Nauk w Kielcach kierunki studiów 2021

Społeczna Akademia Nauk w Kielcach na bieżąco przystosowuje programy oferowanych studiów do potrzeb i oczekiwań pracodawców z regionu by w maksymalnym stopniu umożliwić studentom ukończenie kierunku, który zagwarantuje im znalezienie pracy w zawodzie w krótkim czasie. Do wyboru są studia I, II i III stopnia oraz podyplomowe i MBA na kierunkach takich jak na przykład logistyka, ekonomia czy bezpieczeństwo wewnętrzne. 

Pełna oferta kieleckiej Społecznej Akademii Nauk została zaprezentowana poniżej, warto jednak nadmienić, że są do wyboru programy kształcenia w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz w języku polskim i angielskim. Uczelnia cieszy się uznaniem ze względu na atuty, którymi dysponuje jak m.in. kadra naukowa wsparta wieloma ekspertami i praktykami biznesu na co dzień związanymi z poszczególnymi branżami, bardzo dobre warunki studiowania oraz innowacyjność, która została wielokrotnie doceniona w rankingach.

Mocną stroną uczelni jest jej międzynarodowe nastawienie na rozwój szerokich kompetencji językowych. Dzięki elastyczności uczelni przy tworzeniu nowych programów kształcenia na kierunki i specjalności takie jak nowe media, zarządzanie międzykulturowe czy e-administracja kandydaci na studia szybko i sprawnie znajdą swoje miejscu na rynku pracy spełniając wymagania pracodawców. 

Społeczna Akademia Nauk w Kielcach - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Społeczna Akademia Nauk w Kielcach studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Społeczna Akademia Nauk w Kielcach popularne kierunki

Komentarze (0)