Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu - kierunki studiów 2020

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni posiada wiele atutów skłaniających potencjalnych kandydatów na studia do rozważenia ich oferty edukacyjnej. Wyróżnikami uczelni jest kilka aspektów godnych uwagi podczas podejmowaniu decyzji o wyborze odpowiedniej uczelni wyższej do zdobycia cennego wykształcenia. Bardzo ciekawą opcją jest program "Studiuj i pracuj", który umożliwia pogodzenie nauki w trybie stacjonarnym z pracą.
WSAiB w Gdyni jako pierwsza uczelnia na pomorzu stworzyła tak dogodny plan zajęć dla aktywnych studentów, aby mogli równolegle zdobywać wiedzę i praktyczne doświadczenie. Jako jedna z większych uczelni niepublicznych w Polsce prowadzą wiele kierunków i specjalności w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, na I,  II i III stopniu, studia podyplomowe oraz MBA. Dla wielu osób sporym udogodnieniem może być lokalizacja uczelni w nowoczesnym gmachu w sercu miasta. W ramach elastycznego dopasowania oferty uczelni do wymagań rynku pracy prowadzony jest stały monitoring dynamicznych zmian, który prowadzi do otwierania nowych kierunków.
Wśród nowo utworzonych kierunków można znaleźć na przykład: Cyberprzestępczość, Management oraz Global Logistics, Zarządzanie Startupami czy Marketing i Nowe Media. Niewątpliwym plusem WSAiB w Gdyni jest kadra składająca się ze światowej sławy profesorów oraz wysokiej klasy specjalistów i praktyków ze świata biznesu. 


Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni studia I i II stopnia

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekaćWyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekaćWyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni popularne kierunkiKomentarze (0)