WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - kierunki studiów

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - kierunki studiów

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na WSPIA i sprawdź gdzie możesz studiować 

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - kierunki studiów 2021

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa przedstawia się jako uczelnia reprezentująca wysoki poziom nauczania idący w parze z nowoczesnością. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest uruchomienie programu „Nowoczesna Uczelnia”, na który składają się trzy podnoszące efektywność i atrakcyjność studiowania projekty („Step by step - krok po kroku”, EDR (EDUKATOR),  MIX EDUKACYJNY).

Ciekawostką jest to, że uczelnia zrezygnowała z tradycyjnego modelu zdawania egzaminów podczas sesji na rzecz systematycznego zaliczania przedmiotów na przestrzeni całego semestru. Cały proces kształcenia ma być bardziej efektywny i nastawiony na praktyczne wykorzystywanie zdobytej wiedzy.

Kampus WSPIA jest zlokalizowany w centrum Rzeszowa a dodatkowym atutem jest najlepiej wyposażone w regionie Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej. Kadra naukowa składająca się nie tylko z wybitnych teoretyków ale również praktyków, wśród których znajdują się przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci wymiaru sprawiedliwości- sędziowie, prokuratorzy czy adwokaci.

Chcąc zdobyć uniwersalne i wszechstronne wykształcenie warto zapoznać się z pełną ofertą uczelni zaprezentowaną poniżej i rozważyć czy kierunek idealny nie znajduje się na liście WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa popularne kierunki

Komentarze (0)