Uniwersytet w Białymstoku - kierunku studiów

Uniwersytet w Białymstoku - kierunki studiów 2021

Uniwersytet w Białymstoku jako jeden z największych ośrodków akademickich w  północno-wschodniej Polsce swoją ofertę edukacyjną dostosował do potrzeb i realiów lokalnego rynku pracy, poprzez nawiązanie współpracy z państwami zrzeszonymi w Sieci Uniwersytetów Pogranicza. Uczelnia może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą kampusu, w obrębie którego studenci mają wszelkie udogodnienia w zasięgu ręki.

Mnogość wydziałów, na których jest prowadzonych wiele kierunków i specjalności otwiera drzwi dla kandydatów na studia o różnych przekrojach zainteresowań i planów na przyszłość zawodową (pełna oferta dotycząca studiów I, II i III stopnia, jednolitych studiów magisterskich oraz studiów podyplomowych została zaprezentowana poniżej). Jako uczelnia otwarta na współpracę międzynarodową Uniwersytet w Białymstoku nieustannie dokłada starań by doskonalić ofertę dedykowaną obcokrajowcom. 

Oczywiście poza samym zgłębianiem tajników wiedzy kierunkowej studenci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów w kołach naukowych, organizacjach i stowarzyszeniach studenckich, sekcjach sportowych czy słynnym chórze akademickim. 

Uniwersytet w Białymstoku - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet w Białymstoku studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uniwersytet w Białymstoku popularne kierunki

Komentarze (0)