Collegium Da Vinci - kadra naukowa

Collegium Da Vinci kadra naukowa

Collegium Da Vinci – kadra naukowa

Realizowanie nowoczesnych idei oraz pomysłów innowacyjnego kształcenia możliwe jest dzięki wykładowcom, którzy podobnie jak studenci uczelni posiadają energię i nowatorskie spojrzenie na proces kształcenia. Kadra naukowa Collegium Da Vinci to grono znamienitych pedagogów, doświadczonych praktyków, którzy charakteryzują się nie tylko solidnym bagażem wiedzy do przekazania, lecz także sposobem prowadzenia tego procesu i zwyczajnym, mogłoby się wydawać, podejściem do drugiego człowieka.

Collegium Da Vinci, uczelnię otwartą, określają ci, którzy prowadzą studentów przez ścieżkę kształcenia i którzy podkreślają, że „zrozumieć” jest ważniejsze od „wiedzieć”. Co warte podkreślenia, programy nauczania formułują faktyczni praktycy, zwracający uwagę na wymagania, jakie postawi późniejszemu absolwentowi rzeczywistość i rynek pracy. Każdy student, choć nie tylko, może bliżej poznać osoby, które uczą w CDV- wystarczy sięgnąć po książki, gdyż wykładowcy uczelni dzielą się swoją wiedzą także przy pomocy wydawanych publikacji.

Kadra naukowa Collegium Da Vinci to uznane i wielokrotnie nagradzane za swoje zasługi naukowe grono, pod którego czujnym okiem rozwijane są zainteresowania nowych studentów.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu

Komentarze (0)