Zarządzanie online

Zarządzanie online

Zarządzanie online – Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie 2021

Studia na kierunku zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie onlineSpecyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

 

Program studiów i przedmioty

W programie studiów na kierunku zarządzanie znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 • koncepcje zarządzania
 • prawo gospodarcze
 • zarządzanie strategiczne
 • metody ilościowe w zarządzaniu
 • psychologia zarządzania
 • rachunkowość zarządcza
 • zarządzanie procesami

 

Kierunki kształcenia realizowane w trybie online nie są już dzisiaj żadną nowością i zaskarbiają sobie sympatię coraz większych grup studentów. Tym bardziej, kiedy dotyczą dyscyplin niezwykle popularnych oraz bardzo istotnych, zwłaszcza w przestrzeni biznesowej. Takim kierunkiem jest Zarządzanie online, które można odnaleźć w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, gdzie prowadzone jest na studiach drugiego stopnia.

Kierunek Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie zakłada pozyskanie szerokiej wiedzy zarządczej. Studenci uczą się opracowywać plany przepływów finansowych w firmach, projektować struktury organizacyjne, budować strategie generalne przedsiębiorstw oraz strategie funkcjonalne. Ponadto, otrzymują możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie przygotowującym do egzaminu na Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych. EBC*L.

Program nauczania składa się z następujących przedmiotów: koncepcje zarządzania, prawo gospodarcze, zarządzanie strategiczne, metody ilościowe w zarządzaniu, psychologia zarządzania, rachunkowość zarządcza, zarządzanie procesami, zarządzanie zmianą i restrukturyzacja, zarządzanie marketingowe, wdrożenie usługi, zarządzanie operacyjne usługami, budżetowanie i finansowanie projektów, projektowanie oraz modelowanie procesów biznesowych.

Zarządzanie online to specjalnie skonstruowany program, aby student mógł dowiedzieć się jak skonstruować proces, jak zaprojektować usługę dla klienta, jak ją wdrożyć, jak negocjować z klientem, jak dostarczać usługę, jak mierzyć jej efektywność i poprawiać jej jakość. Efektem nauki ma być pełnienie obowiązków specjalisty zaangażowanego w realizację projektów inwestycyjnych, restrukturyzacyjnych, badawczo-rozwojowych, marketingowych i szkoleniowych.

Niejeden kandydat na studia bije się z myślami i zwyczajnie nie wie, w którym kierunku poprowadzić dalszą edukację. Wybór jest duży, poziom wysoki – w jaki sposób wybrać odpowiednią dla siebie uczelnię?

 

Jakie ma Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie opinie?

Sebastian, student Zarządzania online mówi:

„Dla mnie studia w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie to nowoczesna forma nauki, studia XXI wieku, w których wykorzystuje się narzędzia dostępne dzięki rozwojowi techniki. To wygodne, ciekawe, a przede wszystkim efektywne.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie:

Absolwent kierunku Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • projektowania usługi dla klienta,
 • mechanizmów kontrolowania i monitorowania projektu,
 • rozpoznawania konfliktów w środowisku,
 • identyfikowania i eliminowania zagrożeń występujących w poszczególnych fazach cyklu życia usługi.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Zarządzanie online:

Absolwent kierunku Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie może znaleźć zatrudnienie jako:

 • menedżer projektu,
 • koordynator procesów,
 • specjalista realizujący projekty inwestycyjne,
 • menedżer serwisu,
 • specjalista realizujący projekty restrukturyzacyjne,
 • architekt procesów.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzania wybrać

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie kierunki

Jakie są kierunki zarządzania w Szczecinie

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)