Zarządzanie online WSB w Chorzowie

Zarządzanie online – Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Kierunki kształcenia realizowane w formie online nie są dzisiaj żadną nowością, choć nie są elementem, który występuje w ofertach dydaktycznych wszystkich rodzimych uczelni. Studiować online można w Chorzowie, a dokładniej rzecz ujmując w Wyższej Szkole Bankowej. Tam znajdziecie kierunek Zarządzanie online.

Kierunek Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie to oferta nie tylko dla osób pragnących uzyskać interesujące wykształcenie, ale także dla tych, którzy są już aktywni zawodowo, mieszkają z dala od siedziby uczelni, bądź chcieliby ograniczyć swój czas spędzany w uczelni. Zarządzanie online zakłada pozyskanie praktycznych umiejętności w zakresie prowadzenia analiz dotyczących rynku nieruchomości, doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także wiedzy z zakresu infrastruktury procesów logistycznych. Nauka posiada wymiar praktyczny, a studenci rozwiązują rzeczywiste problemy zarządcze, wykonują projekty, omawiają case studies.

Studia na kierunku Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie posiadają dwie specjalności:

 • Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi,
 • Zarządzanie projektem- Junior Project Manager.

Jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: strategia oraz projektowanie usług, wprowadzenie do metodologii zarządzania usługami, projektowanie oraz modelowanie procesów biznesowych, zarządzanie operacyjne usługami, zarządzanie jakością w usługach IT, budżetowanie i finansowanie projektów. Studenci rozwijają umiejętności projektowania usługi dla klienta, wdrażania i dostarczania usługi, przygotowywania podstawowych dokumentów i narzędzi potrzebnych do zarządzania projektem, w tym przygotowywaniu raportu końcowego projektu.

A co po studiach? Absolwenci Zarządzania online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie znajdą zatrudnienie jako menedżerowie produktu, menedżerowie projektu, architekcie procesów, konsultanci.

Niejeden kandydat na studia bije się z myślami i zwyczajnie nie wie, w którym kierunku poprowadzić dalszą edukację. Wybór jest duży, poziom wysoki – w jaki sposób wybrać odpowiednią dla siebie uczelnię?

 

Jakie ma Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie opinie?

Patryk, student Zarządzania online mówi:

„Studia powinny być nowoczesne, aby odpowiadały wymaganiom współczesności. Ja takie studia znalazłem – w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.”

 

Wiedza, którą zdobędziesz studiując Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie:

Absolwent kierunku Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie posiada wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • projektowania usługi dla klienta,
 • zasad mierzenia efektywności usług oraz poprawy ich jakości,
 • identyfikacji i eliminacji zagrożeń występujących w poszczególnych fazach cyklu życia usługi,
 • rozpoznawania konfliktów w swoim środowisku,
 • mechanizmów kontrolowania i monitorowania projektu.

 

Praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zarządzanie online:

Absolwent kierunku Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie znajdzie zatrudnienie jako:

 • menedżer projektu,
 • menedżer produktu,
 • menedżer serwisu,
 • architekt procesów,
 • konsultant.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze:

W procesie rekrutacji na kierunek Zarządzanie online w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie nie obowiązują przedmioty kwalifikacyjne.

*wymagania rekrutacyjne czasem się zmieniają, dokładne informacje znajdziesz tutaj

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzania wybrać

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie kierunki

Co zdawać na maturze

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Komentarze (0)