Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki - kierunki studiów 2024/2025

Kierunki studiów 2024 – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Powiedzenie, że warto studiować brzmi nieco banalnie, lecz jak najbardziej prawdziwie. To, co istotne, na edukacyjnej mapie naszego kraju widnieją miejsca, które prowadzą kształcenie w określonej tematyce, które nastawione są na nauczanie w konkretnym obszarze. Takim miejscem jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, która kształci specjalistów od 2000 roku 

Kandydaci mogą wybierać spośród trzech kierunków, a są to: Informatyka stosowana, Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie. Każdy kierunek posiada liczne specjalności, dzięki którym studenci mogą kształcić się w określonym zakresie, a co za tym idzie naprowadzać się na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

Cechą charakterystyczną krakowskiej uczelni jest możliwość rozwoju własnych pomysłów technologicznych, szansa prowadzenia własnych projektów na zajęciach, a także możliwość ukończenia studiów z produktem bądź usługą gotową do komercjalizacji. Co ważne, kierunki realizowane w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie nie tylko dostarczają wiedzy na temat najważniejszych dyscyplin związanych z przestrzenią gospodarczą, lecz także oferują uzyskanie wielu prestiżowych certyfikatów.

Zainteresowani mogą szkolić się w zakresie programowania aplikacji webowych, silników gier komputerowych, projektowania aplikacji bazodanowych w MS Access, budowy i eksploatacji rozwiązań BI w Excelu oraz wielu innych dziedzinach. Studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie proponują podejście do nauczania ukierunkowane na zdobywanie umiejętności i rozwiązywanie problemów, a wszystko to w międzynarodowej atmosferze.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie: znaleziono 3

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Finanse i rachunkowość

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Informatyka stosowana

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie popularne kierunki

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Komentarze (0)