Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki - kierunki studiów 2023/2024

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki - kierunki studiów 2023/2024

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki

kierunki studiów 2023

Odkryj kierunki w WSEI i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2023 – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Powiedzenie, że warto studiować brzmi nieco banalnie, lecz jak najbardziej prawdziwie. To, co istotne, na edukacyjnej mapie naszego kraju widnieją miejsca, które prowadzą kształcenie w określonej tematyce, które nastawione są na nauczanie w konkretnym obszarze. Takim miejscem jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, która od 2000 roku kształci specjalistów, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Omawiana przez nas uczelnia oferuje zainteresowanym najważniejsze dyscypliny powiązane z przestrzenią gospodarczą. Kandydaci mogą wybierać spośród trzech kierunków, a są to: Informatyka i ekonometria, Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie. Każdy kierunek posiada liczne specjalności, dzięki którym studenci mogą kształcić się w określonym zakresie, a co za tym idzie naprowadzać się na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

Cechą charakterystyczną krakowskiej uczelni jest możliwość rozwoju własnych pomysłów technologicznych, szansa prowadzenia własnych projektów na zajęciach, a także możliwość ukończenia studiów z produktem bądź usługą gotową do komercjalizacji. Co ważne, kierunki realizowane w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie nie tylko dostarczają wiedzy na temat najważniejszych dyscyplin związanych z przestrzenią gospodarczą, lecz także oferują uzyskanie wielu prestiżowych certyfikatów.

Zainteresowani mogą szkolić się w zakresie programowania aplikacji webowych, silników gier komputerowych, projektowania aplikacji bazodanowych w MS Access, budowy i eksploatacji rozwiązań BI w Excelu oraz wielu innych dziedzinach. Studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie proponują podejście do nauczania ukierunkowane na zdobywanie umiejętności i rozwiązywanie problemów, a wszystko to w międzynarodowej atmosferze.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie: znaleziono 3

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
  Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
  Finanse i rachunkowość

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Informatyka stosowana

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Zarządzanie

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Grupa kierunku

  Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie popularne kierunki

  Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie - kierunki studiów

  Grupa kierunków
  Poziom studiów
  Wydział

  Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

  Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

  Komentarze (0)