Zachodniopomorska Szkoła Biznesu-kierunki studiów

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu-kierunki studiów

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu 

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki w ZPSB i sprawdź gdzie możesz studiować

Kierunki studiów 2021 – Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

Znaczna część kandydatów na studia zadaje pytanie czy możliwe jest połączenie tradycji, historii z nowoczesnością? Zdecydowanie tak, a najlepszym przykładem prawidłowego funkcjonowania takiego połączenia jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie. Założona w 1989 roku uczelnia jest najstarszą niepubliczną szkołą wyższą w tej części kraju.

Na fundamencie bogatej przeszłości realizuje innowacyjne programy kształcenia, wychodząc naprzeciw wymaganiom, jakie stawia rzeczywistość oraz współczesny rynek. Zespolenie historii i nowoczesności daje najlepszy obraz oraz odpowiedź na to, w jaki sposób powinno wyglądać kształcenie, aby było efektywne i prowadziło do jak najlepszych rezultatów przede wszystkim dla przyszłych absolwentów.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oferuje kształcenie z obszaru informatyki, zarządzania oraz ekonomii, lecz dyscypliny te traktowane są niezwykle szeroko, aby studenci oprócz wiedzy i umiejętności nabyli zdolności prawidłowego wykorzystywania pozyskiwanych wiadomości. Mówiąc inaczej, studenci uczą się posługiwać tym, co otrzymują od wykładowców w toku zajęć.

Każdy kierunek posiada liczne specjalności. Ekonomia: Rachunkowość i finanse, Logistyka- Spedycja- Transport, Zarządzanie biznesem; Informatyka: Game design, Inżynier aplikacji i systemów mobilnych, Inżynier systemów informatycznych, Grafika komputerowa; Zarządzanie: Kadry i płace, Zarządzanie projektami, International Business, Marketing i nowe media.

Na uwagę zasługuje możliwość połączenia studiów magisterskich ze studiami podyplomowymi. Dzięki niemu w dwa lata można zrealizować zarówno ścieżkę magisterską, jak i warsztatową, zdobywając w ten sposób dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie popularne kierunki

Komentarze (0)