Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia - kierunki studiów 2024/2025

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia - kierunki studiów 2024/2025

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

kierunki studiów 2024

Odkryj kierunki w KWSPZ i sprawdź gdzie możesz studiować

Kierunki studiów 2024 – Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Kandydaci na studia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w roku akademickim 2024/2025 mają do wyboru 4 kierunki studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Obszar kształcenia związany ze zdrowiem wydaje się najważniejszy. Co się z tym wiąże, stanowi dyscypliny wymagające, niełatwe, jak również szlachetne i prestiżowe. Kierunki poświęcone człowiekowi i stawiające go w najjaśniejszym punkcie zakresu tematycznego cieszą się bardzo dużą popularnością, nie tylko ze względu na idee stanowiące ich fundament, lecz także fakt, iż posiadają przyszłościowy charakter, ponieważ na specjalistów w zakresie zdrowia zawsze będzie zapotrzebowanie.

Analizując dyscypliny medyczne łatwo zauważyć, że niektóre notują wyraźny wzrost zainteresowania, nie tylko wśród kandydatów na studia. Spowodowane jest to tym, iż społeczeństwo coraz częściej poszukuje pomocy u dietetyków, kosmetologów, czy fizjoterapeutów. Dlatego w Krakowie funkcjonuje uczelnia, która swoją ofertą dydaktyczną odpowiada na te potrzeby.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia stawia sobie za cel dostosowywanie programów nauczania do wymagań rynku pracy, śledzenie najnowszych trendów w zakresie promocji zdrowia, a przede wszystkim kształcenie z uwzględnieniem innowacyjnych osiągnięć branży medycznej i kosmetologicznej. Połączenie wysokiego poziomu nauczania, doświadczonej kadry i nowoczesnej bazy dydaktycznej daje najlepsze warunki do pozyskania wiedzy i nabycia umiejętności.

Kierunki studiów realizowane w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia dają wiedzę teoretyczną i praktyczną, przygotowując studentów do profesjonalnego wykonywania zawodu. Co ważne, uzyskują oni również wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu oraz przedsiębiorczości, dzięki czemu przygotowani są także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia - kierunki studiów 2024/2025

  • dietetyka
  • dietetyka i ekologiczna żywność
  • fizjoterapia
  • kosmetologia

Dowiedz się więcej: www.kwspz.pl

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia - studia 2024

Kierunki studiów - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Dietetyka

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Dietetyka i ekologiczna żywność

II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Fizjoterapia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Kosmetologia

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia popularne kierunki

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Komentarze (0)