Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi - kierunki studiów

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki w Łodzi skierowana jest do osób pragnących realizować się w nowoczesnych zawodach, niezbędnych dla współczesnej gospodarki. Logistyka, Bankowość, Programowanie – to tylko niewielki wycinek wszystkiego, co proponuje uczelnia.

Nauki ekonomiczne, zarządcze i informatyczne coraz częściej ze sobą współgrają. Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek biznes bez specjalistów zarówno w zakresie finansów, czy zarządzania, jak również w szeroko pojętym obszarze IT. Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi proponuje kierunki studiów wychodzące naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku pracy, który coraz mocniej upomina się o wszechstronnych specjalistów, posiadających interdyscyplinarną wiedzę, jak również różnego rodzaju umiejętności i kompetencje.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi to dyscypliny związane z finansami, ubezpieczeniami, zarządzaniem i informatyką. To dyscypliny kształtujące nowoczesny biznes, jak również funkcjonowanie współczesnej administracji samorządowej. Każdy kierunek zawarty w ofercie dydaktycznej posiada charakter praktyczny, z innowacyjnym połączeniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Ktoś pragnie poznać przestrzeń podatkową? Ktoś zainteresowany jest projektowaniem aplikacji internetowych? Ktoś zamierza prowadzić własną działalność gospodarczą? Kierunki realizowane w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi poprowadzą do osiągnięcia każdego celu.

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi popularne kierunki

Komentarze (0)