Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi - kierunki studiów 2024/2025

Kierunki studiów 2024

Odkryj kierunki w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi i sprawdź co możesz studiować

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi kierunki studiów 2024

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi w roku akademickim 2024/2025 mają do wyboru 1 kierunek studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki w Łodzi skierowana jest do osób pragnących realizować się w nowoczesnych zawodach, niezbędnych dla współczesnej gospodarki. Logistyka, Bankowość, Programowanie – to tylko niewielki wycinek wszystkiego, co proponuje uczelnia.

Nauki ekonomiczne, zarządcze i informatyczne coraz częściej ze sobą współgrają. Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek biznes bez specjalistów zarówno w zakresie finansów, czy zarządzania, jak również w szeroko pojętym obszarze IT. Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi proponuje kierunki studiów wychodzące naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku pracy, który coraz mocniej upomina się o wszechstronnych specjalistów, posiadających interdyscyplinarną wiedzę, jak również różnego rodzaju umiejętności i kompetencje.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi to dyscypliny związane z finansami, ubezpieczeniami, zarządzaniem i informatyką. To dyscypliny kształtujące nowoczesny biznes, jak również funkcjonowanie współczesnej administracji samorządowej. Każdy kierunek zawarty w ofercie dydaktycznej posiada charakter praktyczny, z innowacyjnym połączeniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Ktoś pragnie poznać przestrzeń podatkową? Ktoś zainteresowany jest projektowaniem aplikacji internetowych? Ktoś zamierza prowadzić własną działalność gospodarczą? Kierunki realizowane w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi poprowadzą do osiągnięcia każdego celu.

 

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki - kierunki studiów 2024/2025

  • ekonomia
  • ekonomia - studia online

Dowiedz się więcej: www.wsfi.edu.pl

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Ekonomia

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Ekonomia - studia online

I stopnia

online

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi

Komentarze (0)