Kierunki studiów

WSIIZ w Warszawie

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki na WSIIZ i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oferuje kształcenie w zakresie szeroko pojętego zdrowia. W ofercie edukacyjnej uczelni znajdziemy zarówno Dietetykę, czy Chemię żywności, a więc dyscypliny medyczne i niemedyczne, powiązane z człowiekiem i jego prawidłowym funkcjonowaniem.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia, czyli licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Każdy z nich charakteryzuje się bogatym programem kształcenia, zawierającym przedmioty obowiązkowe oraz przedmioty do wyboru, jak również przestrzeń wypełnioną studencką praktyką zawodową.

Istotnym elementem kształcenia są zajęcia z pracodawcami. W tym gronie znajdują się między innymi przedstawiciele branży kosmetycznej, czy nowoczesne laboratoria. Prowadzenie procesu nauczania w taki sposób ma na celu nie tylko położenie nacisku na zdobywanie umiejętności praktycznych, lecz także dążenie do tego, aby kształcenie odpowiadało zapotrzebowaniu współczesnego rynku pracy.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie popularne kierunki

Komentarze (0)