Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu - kierunki studiów 2021.

Kierunki studiów oferowane przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu to szeroki wachlarz najpopularniejszych kierunków filologicznych. Atutem kształcenia w ramach każdego z nich jest nacisk kładziony nie tylko na naukę języka, lecz również na poprawność gramatyczną, płynną wymowę, rozwój słownictwa, a także zapoznanie studentów z kulturą i literaturą danego kraju i obszaru językowego.

Katalog dydaktyczny zawiera łącznie dziesięć kierunków. Są to: Lingwistyka stosowana, Anglistyka, Germanistyka, Hispanistyka, Koreanistyka, Japonistyka, Sinologia, Filologia szwedzka, Filologia norweska oraz Skandynawistyka. Dwa z nich – Anglistyka i Germanistyka – prowadzone są w formie dwustopniowej, czyli studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Studenci wybranego kierunku nie muszą ograniczać się do nauki języka związanego z przedmiotem studiów. Uczelnia oferuje bowiem naukę drugiego języka obcego, na różnych poziomach zaawansowania, w tym również od podstaw. Co jeszcze stanowi atut kształcenia filologicznego w Wyższej Szkole Języków Obcych? Możliwość realizowania nauki za granicą, dzięki popularnemu programowi Erasmus+, a także współpracy partnerskiej między wieloma uczelniami.

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu popularne kierunki

Komentarze (0)