Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego  w Łodzi – rekrutacja na studia 2021 / 2022

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego jest uczelnią, która prowadzi kształcenie artystyczne w nowoczesnym wymiarze, ale nie zapominając o tradycji. Uczelnia pozwala rozwijać talenty oraz zdolności artystyczno- projektowe, a wszystko to pod okiem doświadczonych i utytułowanych wykładowców.

Uczelnia kształci ponad tysiąc studentów, współpracuje z uczelniami partnerskimi z całego świata, współpracuje z biznesem, a także organizuje liczne konkursy oraz wystawy studenckie w łódzkich galeriach.

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi prowadzi kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Ponadto, oferuje studia podyplomowe. Warunkiem przyjęcia na studia pierwszego stopnia oraz na jednolite studia magisterskie jest zdanie egzaminu wstępnego. Oznacza to, że wyniki matury znajdujące się na świadectwie dojrzałości nie są brane pod uwagę. Wynik egzaminu sprawdzającego predyspozycje kandydatów stanowi 100% łącznego wyniku możliwego do uzyskania w toku rekrutacji.

 

Kierunki studiów w Akademii Sztuk Pięknych to szeroka i różnorodna paleta dyscyplin. Na uwagę zasługuje kierunek Projektowanie ubioru, ponieważ łódzka ASP jako jedyna szkoła publiczna posiada uprawnienia do nadawania tytułu magistra w tej dziedzinie. Na bogaty obszar dyscyplin kształcenia składają się: Animacja, Architektura wnętrz, Biżuteria, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Fotografia i multimedia, Grafika, Malarstwo, Projektowanie graficzne, Projektowanie ubioru, Rzeźba, Tkanina i stylizacja wnętrz, Wzornictwo.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 15.05.2021 do 31.05.2021
Studia II stopnia od 24.05.2021 do 20.06.2021

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 15.05.2021 do 31.05.2021

Termin rekrutacji studia II stopnia:

od 24.05.2021 do 20.06.2021

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi - studia 2021

Specjalności - Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi: znaleziono 2

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
 • Projekty wizualne

  specjalność

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne

 • Techniki teatralne, telewizyjne i filmowe

  specjalność

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Komentarze (0)