Akademia Teatralna w Warszawie - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Teatralna w Warszawie - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza to przede wszystkim uczelnia, kształcąca aktorów, reżyserów i specjalistów w obszarze sztuki. Ponadto, jej zadaniem jest prowadzenie działalności artystycznej, prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w dziedzinie sztuki i nauk humanistycznych, jak również dbałość o kulturę polskiego słowa.

Z Akademią Teatralną w Warszawie związane są znamienite nazwiska. Uczyli i studiowali tutaj między innymi: Erwin Axer, Jan Englert, Piotr Fronczewski, Kazimierz Rudzki, Aleksandra Śląska, Wojciech Pokora, Anna Seniuk.

Uczelnia jest członkiem E:UTSA (Europe: Union for Theatre Schools and Academies), IYMT International Young Makers in Transition, European League of Institutes of the Arts (ELIA). Uczestniczy również w programie wymiany studentów Erasmus, realizuje kursy aktorskie i staże dla cudzoziemców.

Akademia Teatralna w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Uczelnia posiada filię w Białymstoku, prowadzącą kształcenie w obszarze teatru lalek.

 

Na ofertę dydaktyczną Akademii Teatralnej w Warszawie składają się: Aktorstwo, Reżyseria, Wiedza o teatrze. Ten ostatni jest jedynym kierunkiem teatrologicznym na uczelni artystycznej, a stworzony został w 1975 roku przez rektora Tadeusza Łomnickiego i dziekana Jerzego Koeniga. Jest także jedynym kierunkiem w Akademii realizowanym w podziale na studia licencjackie i magisterskie.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 04.05.2021 do 04.06.2021
Studia II stopnia

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 04.05.2021 do 04.06.2021

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Akademia Teatralna w Warszawie

Akademia Teatralna w Warszawie - studia 2021

Studia podyplomowe - Akademia Teatralna w Warszawie: znaleziono 0

Grupa kierunku

    Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Teatralna w Warszawie

Komentarze (0)