Collegium Civitas w Warszawie - rekrutacja na studia 2023/2024

Collegium Civitas w Warszawie - rekrutacja na studia 2023/2024

Collegium Civitas w Warszawie w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 8 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (8 kierunków) i drugiego (6 kierunków) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na CC mogą aplikować na 8 kierunków studiów stacjonarnych oraz 4 kierunki studiów niestacjonarnych.

 

Collegium Civitas w Warszawie kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • dziennikarstwo i nowe media
  • international relations
  • journalism and new media
  • management
  • sociology
  • socjologia
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie

Dowiedz się więcej: www.civitas.edu.pl

 

Collegium Civitas w Warszawie jest nowoczesną uczelnią, wyróżniającą się praktycznym podejściem do tematu kształcenia. Jej misją jest przede wszystkim tworzenie międzynarodowego środowiska akademickiego sprzyjającego myśleniu i działaniu poprzez kształcenie przyszłych liderów życia publicznego w kraju i poza jego granicami.

Collegium Civitas to nie tylko uczelnia kształcąca studentów. To również miejsce wymiany myśli, debaty publicznej i dyskursu światopoglądowego, w którym stawia się na rozwijanie postaw obywatelskich.

Collegium Civitas w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Uczelnia oferuje również programy kształcenia realizowane w języku angielskim, a także programy polsko- angielskie.

Studenci Collegium Civitas otrzymują możliwość zdobycia podwójnego dyplomu magisterskiego. To wynik współpracy z brytyjską państwową uczelnią Ruskin University w Cambridge oraz West Virginia University w Stanach Zjednoczonych.

 

Collegium Civitas w Warszawie proponuje nowoczesne pod względem akademickim i rynkowym programy kształcenia w sześciu obszarach tematycznych. Są to: Dziennikarstwo i nowe media, Zarządzanie i marketing, Psychologia i coaching, Bezpieczeństwo i analiza informacji, Stosunki międzynarodowe i dyplomacja, Socjologia, kultura, sztuka.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Collegium Civitas w Warszawie

Collegium Civitas w Warszawie - studia 2023

Kierunki studiów - Collegium Civitas w Warszawie: znaleziono 8

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Dziennikarstwo i nowe media

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

International relations

I stopnia, II stopnia

stacjonarne

Journalism and new media

I stopnia

stacjonarne

Management

I stopnia, II stopnia

stacjonarne

Sociology

I stopnia, II stopnia

stacjonarne

Socjologia

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Stosunki międzynarodowe

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Civitas w Warszawie

Komentarze (0)