Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WSKFIT mogą aplikować na 2 kierunki studiów stacjonarnych oraz 2 kierunki studiów niestacjonarnych.

 

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • administracja
  • wychowanie fizyczne

Dowiedz się więcej: www.wskfit.pl

 

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki jest uczelnią zwracającą uwagę na panujące na rynku trendy, dlatego najważniejszym jej zadaniem jest kształcenie w taki sposób, aby wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na wysokiej klasy specjalistów w zakresie sportu, wychowania fizycznego, turystyki aktywnej i rekreacji jako naturalnej formy profilaktyki zdrowotnej.

Uczelnia nosi imię Haliny Konopackiej, pierwszej polskiej złotej medalistki olimpijskiej, która stanęła na najwyższym miejscu podium podczas igrzysk olimpijskich w Amsterdamie w 1928 roku.

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki oferuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Studenci uczelni otrzymują możliwość kształcenia i rozwijania zainteresowań poza granicami kraju, a umożliwiają to popularne programy takie jak: Erasmus+, czy DAAD.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki składa się z dwóch kierunków: Wychowania fizycznego i Administracji. W ramach pierwszego prowadzona jest specjalizacja trenerska z uprawnieniami opiekuna medycznego. Dzięki nauce studenci zdobywają różne uprawnienia instruktorskie, między innymi w zakresie: lekkoatletyki, piłki nożnej, koszykówki, pływania, czy piłki ręcznej.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Administracja

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Wychowanie fizyczne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej

Komentarze (0)