Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2021/2022

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2021/2022

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2021/2022

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu powstała w 1992 roku i jest najstarszą niepubliczną uczelnią w Wielkopolsce. Jej misją jest budowanie kultury nowoczesnego zarządzania i wspieranie indywidualnego rozwoju studentów w doskonaleniu kompetencji menedżerskich oraz wiedzy prawno- administracyjnej.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości jest uczelnią, która stawia na kształcenie praktyczne. Dlatego połowa realizowanych zajęć to warsztaty i projekty, prowadzone przez praktyków biznesu i praktyków sądownictwa oraz administracji. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu możliwe jest zmierzenie się z realnymi sytuacjami biznesowymi.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Studia pierwszego stopnia są studiami licencjackimi, które trwają sześć semestrów i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego. Studia drugiego stopnia są studiami magisterskimi, które trwają cztery semestry i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego i uzyskaniem tytułu magistra. Studia magisterskie można rozpocząć po każdych studiach licencjackich, inżynierskich lub magisterskich- niekoniecznie na kierunku pokrewnym.

Kierunki kształcenia oferowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to Zarządzanie oraz Administracja. Każdy kierunek charakteryzuje się licznymi specjalności. Dzięki temu każdy student może rozwijać się w wybranym zakresie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i planami zawodowymi. Specjalności są różne; w ich przestrzeni odnajdziemy między innymi: Administrację finansową i podatkową, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Rachunkowość, Bankowość, czy Bezpieczeństwo publiczne i ochronę danych.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 07.05.2021 do 31.10.2021
Studia II stopnia od 07.05.2021 do 31.10.2021

Studia niestacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 07.05.2021 do 31.10.2021

Termin rekrutacji studia II stopnia:

od 07.05.2021 do 31.10.2021

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - studia 2021

Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu: znaleziono 10

Grupa kierunku
 • Administracja finansowa i kontrola skarbowa

  studia podyplomowe

 • E - biznes

  studia podyplomowe

 • Kadry i płace

  studia podyplomowe

 • Lean management

  studia podyplomowe

 • Sap s/4 hana - efektywne zarządzanie biznesem

  studia podyplomowe

 • Sap® s/4hana - zarządzanie zapasami i gospodarką materiałową

  studia podyplomowe

 • Strategie i techniki sprzedaży

  studia podyplomowe

 • Transformacja organizacji

  studia podyplomowe

 • Windykacja należności i negocjacje w biznesie

  studia podyplomowe

 • Zarządzanie projektami z certyfikatem pmi global r.e.p.

  studia podyplomowe

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Komentarze (0)