Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WBSIB mogą aplikować na 2 kierunki studiów niestacjonarnych, w tym 2 kierunki studiów w formie online.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • administracja
  • administracja - studia online
  • zarządzanie
  • zarządzanie - studia online

Dowiedz się więcej: www.wszib.poznan.pl

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu powstała w 1992 roku i jest najstarszą niepubliczną uczelnią w Wielkopolsce. Jej misją jest budowanie kultury nowoczesnego zarządzania i wspieranie indywidualnego rozwoju studentów w doskonaleniu kompetencji menedżerskich oraz wiedzy prawno- administracyjnej.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości jest uczelnią, która stawia na kształcenie praktyczne. Dlatego połowa realizowanych zajęć to warsztaty i projekty, prowadzone przez praktyków biznesu i praktyków sądownictwa oraz administracji. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu możliwe jest zmierzenie się z realnymi sytuacjami biznesowymi.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Studia pierwszego stopnia są studiami licencjackimi, które trwają sześć semestrów i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego. Studia drugiego stopnia są studiami magisterskimi, które trwają cztery semestry i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego i uzyskaniem tytułu magistra. Studia magisterskie można rozpocząć po każdych studiach licencjackich, inżynierskich lub magisterskich- niekoniecznie na kierunku pokrewnym.

Kierunki kształcenia oferowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to Zarządzanie oraz Administracja. Każdy kierunek charakteryzuje się licznymi specjalności. Dzięki temu każdy student może rozwijać się w wybranym zakresie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i planami zawodowymi. Specjalności są różne; w ich przestrzeni odnajdziemy między innymi: Administrację finansową i podatkową, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Rachunkowość, Bankowość, czy Bezpieczeństwo publiczne i ochronę danych.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 09.05.2023
Studia II stopnia od 09.05.2023

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Administracja

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Administracja - studia online

II stopnia

online

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Zarządzanie - studia online

I stopnia, II stopnia

online

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Komentarze (0)