Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe w WSB i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Studia podyplomowe to propozycja dla tych, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej. To propozycja dla tych, którzy z nauką wiążą konkretne plany, bowiem dzięki studiom podyplomowym można poczynić poważne zmiany w przestrzeni zawodowej. Dodatkowe kwalifikacje to podstawa awansu w obecnym miejscu pracy, jak i fundament zmiany branży i rozpoczęcia nowej drogi.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku to zajęcia realizowane przede wszystkim w formie warsztatów, symulacji, czy gier biznesowych, podczas których wymieniane są opinie i doświadczenia nie tylko z wykładowcami, ale innymi uczestnikami zajęć. To programy kształcenia dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnego rynku, a także możliwość spotkania doświadczonych praktyków z wielu dziedzin.

Oferta studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku to zestaw dyscyplin przypominający alfabet, bowiem kierunki kształcenia tworzą szeroką przestrzeń od A do Z. Zainteresowani kształceniem odnajdą zarówno Analizę biznesową IT, jak i Zarządzanie w oświacie; Fotografię i cyfrową edycję obrazu, jak i Rachunkowość i kontroling finansowy.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Komentarze (0)