Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (1 kierunek) stopnia oraz jednolitych magisterskich (1 kierunek), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WSP mogą aplikować na 2 kierunki studiów stacjonarnych oraz 2 kierunki studiów niestacjonarnych.

 

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • prawo

Dowiedz się więcej: prawowroclaw.edu.pl

 

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu powstała w 2014 roku. Od początku działalności stawia na praktyczne kształcenie i skupia się na rozwoju umiejętności pozwalających na odpowiednie przygotowanie do wybranego zawodu.

Uczelnia rozwija również zakres współpracy międzynarodowej. Dzięki temu studenci mają możliwość wyjazdu stypendialnego do jednej z partnerskich uczelni, a są nimi: Uniwersytet w Sassari, Uniwersytet w Bayburt, Uniwersytet Castilla-La Mancha w Toledo, czy Universidad de Santiago de Compostela.

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Istotnym elementem poszerzania horyzontów i rozwijania umiejętności są nie tylko zawarte w planie studiów zajęcia, lecz także uczestnictwo w kołach naukowych, a także, w skierowanej do studentów Prawa – Klinice Prawa.

Klinika Prawa realizuje zajęcia fakultatywne dla studentów III, IV i V roku, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, handlem międzynarodowym lub podpisywaniem umów cywilno- prawnych. Zajęcia odbywają się w małych, dziesięcioosobowych grupach, co przekłada się na indywidualne podejście do każdego słuchacza i pozwala rozwijać zainteresowania.

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuje kształcenie w zakresie dyscyplin związanych z prawem i bezpieczeństwem. Na ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu składają się jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo oraz studia pierwszego stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne o trzech specjalnościach do wyboru: Kryminologia i kryminalistyka, Cyberprzestępczość lub Zarządzanie
kryzysowe.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 15.03.2023 do 30.09.2023 od 15.03.2023 do 30.09.2023
Studia II stopnia

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 15.03.2023 do 30.09.2023

Studia niestacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 15.03.2023 do 30.09.2023

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Bezpieczeństwo wewnętrzne

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Prawo

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Komentarze (0)