Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - rekrutacja na studia 2021/2022

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku jest uczelnią, której najważniejszym zadaniem jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych artystów muzyków: instrumentalistów, wokalistów, kompozytorów, dyrygentów, czy nauczycieli.

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku realizuje kształcenie skoncentrowane w czterech wydziałach. Są to: Wydział Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki, Wydział Instrumentalny, Wydział Wokalno- Aktorski, Wydział Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu.

Uczelnia prowadzi naukę w ramach studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia, a także studiów podyplomowych i szkoły doktorskiej. Studenci część obowiązującego programu mogą zrealizować w wybranej partnerskiej uczelni, na fundamencie uczestnictwa Akademii w popularnym programie Erasmus+.

Oferta edukacyjna Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki charakteryzuje się sporą różnorodnością. Kształcenie można podjąć na kierunkach od Dyrygentury symfoniczno- operowej, przez Śpiew solowy, po Jazz i muzykę estradową. Prowadzone kierunki dzielą się na specjalności, wśród których najliczniej reprezentowana jest Instrumentalistyka, dzieląca się na takie specjalizacje jak: fortepian, organy, klawesyn, akordeon, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, harfa, flet, obój, klarnet, klarnet basowy, saksofon, fagot, trąbka, waltornia, puzon, tuba, perkusja.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 21.06.2021 do 28.06.2021
Studia II stopnia od 21.06.2021 do 28.06.2021

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 21.06.2021 do 28.06.2021

Termin rekrutacji studia II stopnia:

od 21.06.2021 do 28.06.2021

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - studia 2021

Studia podyplomowe - Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku : znaleziono 5

Grupa kierunku

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

Komentarze (0)