Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 4 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (3 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia oraz jednolitych magisterskich (1 kierunek), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WSNOZ mogą aplikować na 4 kierunki studiów stacjonarnych oraz 4 kierunki studiów niestacjonarnych. 

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • fizjoterapia
  • kosmetologia
  • pielęgniarstwo
  • zarządzanie

Dowiedz się więcej: wsnoz.pl

 

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy powstała w 2005 roku. Do jej podstawowych zadań należy między innymi kształcenie studentów w celu zdobywania i uzupełniania wiedzy oraz umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej, wychowywanie studentów w poczuciu odpowiedzialności, czy upowszechnianie osiągnięć nauki.

Uczelnia współpracuje z najlepszymi bydgoskimi szpitalami, przychodniami specjalistycznymi oraz laboratoriami. Dzięki tej współpracy studenci poznają najnowsze trendy i produkty, jak również uczestniczą w specjalistycznych targach i kongresach.

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oferuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich, jak również na studiach podyplomowych, także w trybie online.

Kształcenie opiera się na pracy w niewielkich grupach, co pozwala osiągać lepsze efekty. Ponadto, dużą wagę przywiązuje się do praktyk klinicznych, które odbywają się w toku pracy szpitali oraz placówek rehabilitacyjnych.

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy realizuje kształcenie wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu. W katalogu dydaktycznym znajdują się: Kosmetologia, Pielęgniarstwo, czy Fizjoterapia. Są to kierunki najchętniej wybierane przez kandydatów, a także kierunki, umożliwiające pozyskanie wiedzy, na którą istnieje duże zapotrzebowanie na współczesnym rynku zatrudnienia.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - studia 2023

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Fizjoterapia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Kosmetologia

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Pielęgniarstwo

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Komentarze (0)