Kierunki studiów

Kierunki studiów

Kierunki studiów – Collegium Humanum Filia we Wrocławiu

Wrocławska filia Collegium Humanum oferuje jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia. Jest to kierunek umożliwiający pozyskanie wszechstronnej, obszernej i specjalistycznej wiedzy, za sprawą proponowanych licznych specjalności, wśród których wymienić można między innymi: Psychologię zdrowia, Psychologię społeczną, Psychologię międzykulturową, Psychologię kliniczną, Psychologię sądowo- penitencjarną, czy Neuropsychologię.

Każda z prowadzonych specjalności oferuje pozyskanie szczegółowej i praktycznej wiedzy, którą można wykorzystać w różnych sferach i przestrzeniach zawodowych. Oznacza to, że absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie nie tylko w poradniach i gabinetach psychologicznych, ale również w firmach konsultingowych, agencjach reklamowych, instytucjach bezpieczeństwa, świetlicach socjoterapeutycznych, czy ośrodkach sportu i rekreacji.

Psychologia realizowana w Collegium Humanum we Wrocławiu wyraźnie pokazuje, że psychologia jest dziedziną, która wykorzystywana jest w wielu przestrzeniach i znajduje zastosowanie między innymi w nowoczesnym biznesie, sporcie, czy świecie reklamy. To kierunek, którego program wprowadza studentów w zagadnienia dotyczące dialogu i negocjacji międzykulturowych, diagnozy neuropsychologicznej, metod pracy psychologa w zespole szkoleniowym, terapii aktywizujących ruchowo osoby niepełnosprawne, czy psychoprofilaktyki społecznej.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) - studia 2022

Kierunki studiów - Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu): znaleziono 2

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) popularne kierunki

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu)

Komentarze (0)