Kierunki studiów 2023/2024

Kierunki studiów 2023/2024

Kierunki studiów 2023 – Collegium Humanum Filia we Wrocławiu

Wrocławska filia Collegium Humanum oferuje jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia. Jest to kierunek umożliwiający pozyskanie wszechstronnej, obszernej i specjalistycznej wiedzy, za sprawą proponowanych licznych specjalności, wśród których wymienić można między innymi: Psychologię zdrowia, Psychologię społeczną, Psychologię międzykulturową, Psychologię kliniczną, Psychologię sądowo- penitencjarną, czy Neuropsychologię.

Każda z prowadzonych specjalności oferuje pozyskanie szczegółowej i praktycznej wiedzy, którą można wykorzystać w różnych sferach i przestrzeniach zawodowych. Oznacza to, że absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie nie tylko w poradniach i gabinetach psychologicznych, ale również w firmach konsultingowych, agencjach reklamowych, instytucjach bezpieczeństwa, świetlicach socjoterapeutycznych, czy ośrodkach sportu i rekreacji.

Psychologia realizowana w Collegium Humanum we Wrocławiu wyraźnie pokazuje, że psychologia jest dziedziną, która wykorzystywana jest w wielu przestrzeniach i znajduje zastosowanie między innymi w nowoczesnym biznesie, sporcie, czy świecie reklamy. To kierunek, którego program wprowadza studentów w zagadnienia dotyczące dialogu i negocjacji międzykulturowych, diagnozy neuropsychologicznej, metod pracy psychologa w zespole szkoleniowym, terapii aktywizujących ruchowo osoby niepełnosprawne, czy psychoprofilaktyki społecznej.

 

Collegium Humanum Filia we Wrocławiu kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

  • psychologia
  • zarządzanie
 

Dowiedz się więcej: rekrutacja.humanum.pl

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) - studia 2023

Kierunki studiów - Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu): znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) popularne kierunki

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu)

Komentarze (0)