WSB-NLU kierunki studiów

WSB-NLU kierunki studiów

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Biznesu National- Louis University z siedzibą w Nowym Sączu

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Biznesu National- Louis University złożona jest z trzech kierunków, które należą do grona najpopularniejszych, najczęściej wyszukiwanych i najchętniej wybieranych. Każdy z nich oferuje pozyskanie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych, które nieustannie poszukiwane są na rynku, jak również rozwijanie zainteresowań i zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji, za sprawą proponowanych specjalności.

To, co wyróżnia studia w nowosądeckiej uczelni to praktyczne podejście do procesu kształcenia, oparte na studium przypadku, warsztatach oraz nauczaniu poprzez projekt, jak również możliwość zdobywania wiedzy pod okiem kadry dydaktycznej złożonej w większości z pracowników firm i instytucji z wielu branż.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Biznesu National- Louis University realizowane są w ramach studiów licencjackich, inżynierskich, uzupełniających magisterskich oraz jednolitych magisterskich. Ponadto, uczelnia w ramach pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia proponuje studia niestacjonarne w systemie zaocznym w modelu RealTime Online dla osób, które uzyskały tytuł magistra lub licencjata.

Oprócz tego, istnieje możliwość podjęcia studiów z wykorzystaniem uzyskanego wcześniej doświadczenia zawodowego, czyli na podstawie tzw. procedury PEU- Potwierdzenia Efektów Uczenia. Na czym ona polega? Potwierdzenie efektów uczenia się to procedura, która poprzedza cały proces rekrutacyjny na studia. Dzięki PEU można ubiegać się o zaliczenie określonych modułów z programu studiów w oparciu o doświadczenie zawodowe, wolontariaty, czy różnego rodzaju kursy.


 

 

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu - studia 2022

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu: znaleziono 3

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Informatyka

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne, online

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu popularne kierunki

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Komentarze (0)