Kierunki studiów

Kierunki studiów

Kierunki studiów – Akademia WSB w Krakowie

Akademia WSB w Krakowie to jednostka zamiejscowa uczelni, której główną siedzibą jest Dąbrowa Górnicza. Niezależnie od miasta, każda Akademia skupia się na realizowaniu procesu praktycznego kształcenia oraz zaspokajaniu zapotrzebowania rynku na konkretne kwalifikacje zawodowe.

Oferta kształcenia Akademii WSB w Krakowie złożona jest z kilku kierunków, jednak stanowi bardzo bogatą i różnorodną przestrzeń kształcenia, ponieważ każdy realizowany kierunek oferuje liczne specjalności. Szeroki wybór to przede wszystkim udogodnienie dla studentów, którzy mogą nie tylko rozwijać się w ulubionych dyscyplinach, ale i solidnie przygotować się do wejścia na rynek pracy oraz zasygnalizować, że posiadają specjalistyczną wiedzę i jasno określone, praktyczne umiejętności.

Atutem prowadzonych przez uczelnię kierunków są nie tylko specjalności, ale również realizowane w ich ramach programy nauczania, które dostosowywane są do aktualnych potrzeb i wymagań współczesnego rynku, a jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z ekspertami i przedstawicielami świata biznesu, którzy biorą udział w opracowywaniu harmonogramów zajęć i ich treści.

 

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Akademia WSB w Krakowie - studia 2022

Kierunki studiów - Akademia WSB w Krakowie: znaleziono 3

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Bezpieczeństwo narodowe

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Inżynieria zarządzania

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Akademia WSB w Krakowie popularne kierunki

Akademia WSB w Krakowie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia WSB w Krakowie

Komentarze (0)