Kierunki studiów

Kierunki studiów

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku to przede wszystkim Turystyka i rekreacja, czyli kierunek umożliwiający pozyskanie wiedzy z różnych dziedzin, jak również szeroką paletę umiejętności i kompetencji społecznych. Kierunek ten realizowany jest w ramach studiów licencjackich i magisterskich, i oprócz zdobywania wiedzy z zakresu zawartych w programie przedmiotów oferuje naukę dwóch języków obcych: angielskiego, który jest językiem obowiązkowym oraz do wyboru: hiszpańskiego, niemieckiego lub norweskiego.

Kierunek Turystyka i rekreacja w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku prowadzony jest w trzech trybach: stacjonarnym, niestacjonarnym- weekendowym oraz e- learningu. Każdy student otrzymuje możliwość wyboru specjalności, które realizowane są na studiach pierwszego stopnia (Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii, E- biznes w turystyce międzynarodowej, Zarządzanie w turystyce i rekreacji) oraz na studiach drugiego stopnia (Przedsiębiorczość, zarządzanie w turystyce i rekreacji, Zarządzanie zasobami ludzkimi).

W toku kształcenia studenci zaznajamiają się z takimi zagadnieniami jak: ekonomika turystyki, socjologia turystyki, obsługa ruchu turystycznego, zarządzanie turystyką zrównoważoną. Oprócz tego, realizują przedmioty przypisane do konkretnej specjalności. A co po studiach? Absolwenci przygotowani są do pełnienia funkcji kierowniczych oraz do samodzielnego prowadzenia restauracji, pensjonatu czy też hotelu.

 

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku - studia 2022

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku: znaleziono 1

Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Turystyka i rekreacja

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku popularne kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Komentarze (0)