ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

 • TURYSTYKA I REKREACJA Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Turystyka i rekreacja w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie popularność zawdzięcza szerokim perspektywom rozwoju. Założeniem kształcenia jest pozyskanie szerokiej wiedzy, będącej połączeniem nauk przyrodniczy, społecznych oraz ekonomicznych oraz nabycie umiejętności, prowadzących do prowadzenia działalności. Studenci poznają zasady efektywnego zarządzania turystyka wypoczynkową i biznesową, gastronomią, obiektami hotelowymi oraz sportem. Ponadto, zaznajamiają się z zagadnieniami związanymi z najnowszymi technologiami informatycznymi, stosunkami międzykulturowymi i oddziaływaniem człowieka na otoczenie.

  Studia na kierunku Turystyka i rekreacja w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie posiadają następujące specjalności:

  • Hotelarstwo,
  • Menedżer gastronomii,
  • Turystyka biznesowa,
  • Turystyka czasu wolnego (na pierwszym stopniu),
  • Zarządzanie w turystyce,
  • Zarządzanie sportem,
  • Zarządzanie przemysłem spotkań (na drugim stopniu).

  Jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: socjologia czasu wolnego, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie regionem turystycznym, globalizacja w turystyce i rekreacji, techniki komunikacji i argumentowania, metody badań ilościowych i jakościowych, badania marketingowe w turystyce i rekreacji, rynek biur podróży, turystyka miejska, finansowanie działalności turystycznej, zarządzanie wydarzeniami sportowymi, światowy biznes sportowy, globalne systemy hotelowe, komunikacja interpersonalna w hotelarstwie.

  Turystyka i rekreacja w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie to doskonały sposób na zdobycie umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnej firmy w branży turystycznej i hotelarskiej, choć możliwości dla absolwentów tego kierunku jest znacznie więcej. Osoby, które ukończyły Turystyką i rekreacją mogą pracować w biurach podróży, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, centrach rekreacji, centrach informacji turystycznej, jednostkach organizujących i zarządzających przestrzenią turystyczną i rekreacyjną, administracji rządowej i samorządowej, klubach sportowych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

sylwia Ocena

Studia w Grupie Uczelni Vistula to najlepszy sposób na zdobycie różnorodnych umiejętności i bardzo szerokiej wiedzy. Wybrałam kierunek, który łączy w sobie miłość do podróżowania z chęcią pozyskania kwalifikacji menedżerskich. Zdecydowanie polecam


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: