• AVIATION MANAGEMENT Stopień: I REKRUTACJA

    Kierunek Aviation Management w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie realizowany jest na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Istotą kształcenia jest pozyskanie wiedzy z zakresu ekonomii, stanowiącej podstawę dla specjalistycznych umiejętności z obszaru zarządzania lotnictwem, a w szczególności obsługi lotnisk i linii lotniczych. Partnerem kierunku jest Lufthansa, jeden z największych przewoźników lotniczych w Europie.

    Studia na kierunku Aviation Management nie dzielą się na specjalności, a program nauczania składa się z następujących przedmiotów: cargo management, ground service, aviation marketing, aviation law and organization, airport management. Realizowane kierunku mają na celu przygotowanie do rozwiązywania podstawowych problemów ekonomicznych przedsiębiorstw, organizacji i instytucji lotniczych, a także przeprowadzania analiz, pozwalających na podejmowanie racjonalnych decyzji związanych z branżą lotniczą. Po ukończeniu studiów absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w roli menedżerów do spraw projektu w firmach konsultingowych, pracowników działu kontroli linii lotniczych lub lotniska, specjalistów do spraw strategii lub rozwoju rynku, menedżerów sieci lotniczych.

    wymagania rekrutacyjne

     

    dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

łukasz Ocena

Od dziecka fascynują mnie samoloty i rynek lotniczy. Dlatego wybrałem naukę w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tutaj poznaję tę dziedzinę od podszewki, poznaję każdy problem i każdy aspekt. A najważniejszą zaletą studiów na tej uczelni jest to, że wiedzę przekazują praktycy z bogatym doświadczeniem


STACJONARNE


Studia I stopnia: