• BIZNES TURYSTYCZNY Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Biznes turystyczny w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie realizowany jest na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Celem kształcenia jest uzyskanie wiedzy na temat funkcjonowania branży turystycznej, jej potrzeb i kierunków rozwoju. Studenci poznają nowoczesne i innowacyjne aspekty turystyki, zasady sprzedaży i reguły prowadzenia własnej działalności gospodarczej w tej branży. Biznes turystyczny w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania to kierunek, którego partnerami są przedstawiciele biznesu turystycznego i instytucji związanych z branżą turystyczną.

  Studia na kierunku Biznes turystyczny w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dzielą się na następujące specjalności: Hotelarstwo i gastronomia, Obsługa ruchu turystycznego. Każda realizowana specjalność zakłada przekazanie wiedzy z konkretnego obszaru, a co się z tym wiąże, nakierowanie na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

  Lista przedmiotów do zaliczenia w toku nauki nie jest najkrótsza, a znajdują się na niej, między innymi, takie zagadnienia jak: geografia turystyczna, prawo w turystyce, finanse i rachunkowość, komunikacja międzykulturowa, zarządzanie turystyką w regionie, analiza rynku turystycznego, marketing usług turystycznych, krajoznawstwo i interpretacja dziedzictwa. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Biznesu turystycznego mogą wykorzystać w hotelach, pensjonatach, restauracjach, sanatoriach, biurach podróży, organizacjach turystycznych, agencjach turystycznych, agencjach eventowych, liniach lotniczych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

   

Opinie (1)

Martyna Ocena

Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi. Dlatego Biznes turystyczny w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to nie tylko kierunek studiów, ale pomysł na życie. I to jest najważniejsze, że na studiach rozwijam swoje pasje i zainteresowania, które potem, po ukończeniu nauki staną się podstawą mojego zawodu


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: