ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

 • PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie realizowany jest w Kolegium Zarządzania. Celem kształcenia jest uzyskanie wszechstronnej wiedzy, łączącej w sobie elementy teorii i praktyki psychologii i zarządzania. Studenci poznają współczesne koncepcje organizacji i zarządzania, tajniki psychologii emocji i motywacji, najnowsze trendy w zarządzaniu międzynarodowym. Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to także nauka efektywnej komunikacji i pracy w zespole, zarządzania produktem i rekrutacji najlepszych pracowników.

  Studia na kierunku Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dzielą się na następujące specjalności: Psychologia reklamy i sprzedaży, Zarządzanie personelem (HR), Trener w biznesie. Każda realizowana specjalność zakłada przekazanie wiedzy z konkretnego obszaru, a co za tym idzie, nakierowanie na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

  Lista przedmiotów do zaliczenia w toku nauki nie jest najkrótsza, a znajdują się na niej, między innymi, takie zagadnienia jak: zarządzanie międzynarodowe, psychologia poznawcza, kierowanie zespołami ludzkimi, psychologia pracy i organizacji, negocjacje w biznesie, zarządzanie konfliktem, strategie marketingowe, psychologiczne aspekty reklamy. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Psychologii w zarządzaniu mogą wykorzystać jako konsultanci kadry menedżerskiej, specjaliści do spraw kadr, dyrektorzy działu HR, specjaliści do spraw szkoleń i rozwoju, doradcy.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Psychologia reklamami i sprzedaży
  • Zarządzanie personelem (hr)
  • Trener w biznesie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Psychologia reklamami i sprzedaży
  • Zarządzanie personelem (hr)
  • Trener w biznesie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

anna Ocena odpowiedz

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to mój przepis na sukces. Tutaj uczę się rzeczy ważnych, zdobywam nowoczesną wiedzę, która daje mi poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że poradzę sobie na wymagającym rynku pracy.