• PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie realizowany jest na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Celem kształcenia jest uzyskanie wszechstronnej wiedzy, łączącej w sobie elementy teorii i praktyki psychologii i zarządzania. Studenci poznają współczesne koncepcje organizacji i zarządzania, tajniki psychologii emocji i motywacji, najnowsze trendy w zarządzaniu międzynarodowym. Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to także nauka efektywnej komunikacji i pracy w zespole, zarządzania produktem i rekrutacji najlepszych pracowników.

  Studia na kierunku Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dzielą się na następujące specjalności: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia zachowań konsumenckich. Każda realizowana specjalność zakłada przekazanie wiedzy z konkretnego obszaru, a co za tym idzie, nakierowanie na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

  Lista przedmiotów do zaliczenia w toku nauki nie jest najkrótsza, a znajdują się na niej, między innymi, takie zagadnienia jak: zarządzanie międzynarodowe, psychologia poznawcza, kierowanie zespołami ludzkimi, psychologia pracy i organizacji, negocjacje w biznesie, zarządzanie konfliktem, strategie marketingowe, psychologiczne aspekty reklamy. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Psychologii w zarządzaniu mogą wykorzystać jako konsultanci kadry menedżerskiej, specjaliści do spraw kadr, dyrektorzy działu HR, specjaliści do spraw szkoleń i rozwoju, doradcy.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Zachowania konsumenckie

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Zachowania konsumenckie

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Opinie (1)

anna Ocena odpowiedz

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to mój przepis na sukces. Tutaj uczę się rzeczy ważnych, zdobywam nowoczesną wiedzę, która daje mi poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że poradzę sobie na wymagającym rynku pracy.