• PODATKI I DORADZTWO PODATKOWE Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Podatki i doradztwo podatkowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdynito studia międzywydziałowe, realizowane we współpracy Wydziału Zarządzania oraz Wydziału Prawa i Administracji. Najważniejszym założeniem nauki jest wykształcenie nowoczesnej kadry specjalistów z zakresu doradztwa podatkowego, bazujących na podłożu prawa administracyjnego, z elementami prawa cywilnego i karnego-skarbowego. Studenci zapoznają się z finansami, rachunkowością, prawidłowościami ewidencji rachunkowej i podatkowej działalności podmiotów gospodarczych.

  Studia na kierunku Podatki i doradztwo podatkowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni nie dzielą się na specjalności. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: podatki państwowe, postępowanie podatkowe, podatki samorządowe, wykładnia prawa podatkowego, kontrola podatkowa i skarbowa, teoria podatku i opodatkowania. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Podatków i doradztwa podatkowego w WSAiB mogą wykorzystać w instytucjach finansowych, bankach, firmach ubezpieczeniowych, działach księgowości, biurach rachunkowo- podatkowych, firmach audytorskich, magistratach, zakładach ubezpieczeń społecznych.

  Studia I stopnia

  Specjalności:

  • Podatki i Doradztwo Podatkowe
  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

as Ocena

Jeśli chcesz uzyskać nowoczesną wiedzę, wybierz Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni. To proste. Na studiach zdobywamy kwalifikacje, by bez problemów radzić sobie na rynku pracy


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: