ul. Ostrowskiego 22

53-238 Wrocław

+48 71 333 11 02

rekrutacja@handlowa.eu

ul. Ostrowskiego 22

53-238 Wrocław

+48 71 333 11 02

rekrutacja@handlowa.eu

 • COMPUTER ENGINEERING Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to program nauczania opracowany we współpracy z ekspertami i przedsiębiorcami tak, aby zgodny był z najnowszymi trendami rozwoju gospodarki. Studenci uczą się programowania, tworzenia gier komputerowych, projektowania i wdrażania aplikacji mobilnych, zarządzania bazami danych.

  Studia na kierunku Computer Engineering w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu dzielą się na następujące specjalności: Internet and Multimedia Technologies, The Security of Information Networks, czyli Technologie internetowe i multimedialne i Bezpieczeństwo sieci informatycznych. W ramach specjalności studenci zaznajamiają się z technologiami mobilnymi, tworzą aplikacje bazodanowe, programują gry mobilne, a także poznają technologie sieci bezprzewodowych, nowoczesne sieci komputerowe i uczą się projektować sieci LAN i WAN. Program nauczania składa się z takich przedmiotów jak: inżynieria oprogramowania, sieci komputerowe, zarządzanie projektami, grafika komputerowa, usługi webowe, przetwarzanie sygnałów, systemy wbudowane, architektura komputerów. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci kierunku Computer Science w WSH będą mogli wykorzystać jako administratorzy sieci informatycznych, graficy komputerowi, programiści, projektanci serwisów multimedialnych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

jan Ocena

Język angielski to język ojczysty informatyków. Dlatego, wybrałem studia po angielsku. Nauka w Wyższej Szkole Handlowej daje przewagę, a umiejętności tutaj zdobyte to paszport do kariery międzynarodowej


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: