ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • INŻYNIERIA MATERIAŁOWA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Inżynieria materiałowa w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi to praktyczna wiedza z zakresu doboru  i wykorzystywania nowoczesnych biomateriałów stosowanych w implantologii, umiejętności projektowania i wykonywania implantów stomatologicznych, a także poznanie tajników zastosowania cyfrowych metod modelowania protez i implantów.

  Studia na kierunku Inżynieria materiałowa w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi posiadają jedną specjalność: Inżynieria dentystyczno- implantologiczna. Zakłada ona pozyskanie szerokiej wiedzy w temacie implantologii i protetyki oraz zasad stosowania nowoczesnych biomateriałów. Studenci zapoznawani są także z procedurami w planowaniu chirurgicznym i protetycznym u pacjentów implantologicznych, oraz zarządzaniem w zawodzie inżynierii stomatologicznej. Absolwenci Inżynierii materiałowej w AHE bez trudu znajdą zatrudnienie w branży dentystycznej i implantologicznej.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

dominika Ocena

Każdy, kto chce zdobywać wiedzę znajdzie w AHE coś dla siebie. A co równie istotne, będzie zdobywał wiedzę praktyczną, w ciekawy sposób. Wykształcenie zdobyte w AHE to najlepszy start do kariery zawodowej


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: